Klub EDITA Sokol AK Písek manželů Edity a Zdeňka Šťastných získal řadu medailových umístění. V kategorii 8 – 10 let vybojovala Kateřina Fuková zlatou a Michaela Veselá stříbrnou medaili.

V kategorii 11 – 13 let získala zlatou Tereza Čejková a stříbrnou medaili Adéla Herbrychová. V kategorii 14 – 16 let získala bronzovou Dagmar Vlčková. V kategorii nad 17 let vybojovala bronzovou medaili Edita Šťastná.

Klub EDITA Sokol AK Písek potvrdil i v Plzni svoje dominantní postavení v tomto sportovním odvětví a stal se nejúspěšnějším klubem v ČR pro letošní rok.

Výsledky:

Kategorie do 7 let – aerobik hrou (27 soutěžících): V této kategorii se prezentovala Vanessa Šťastná.

Kategorie 8 – 10 let (44): V této kategorii postoupily do finále Nikola Novotná a Aneta Dubská (byl to její první závod). Konečné 2. místo obsadila Michaela Veselá a výborné 1. místo získala Kateřina Fuková.

Kategorie 11 – 13 let (48): Zde se do užšího finále probojovaly Táňa Ryantová a Klára Hrdličková, konečné 2. místo obsadila Adéla Herbrychová a 1. místo obsadila Tereza Čejková.

Kategorie 14 – 16 let (23): V této kategorii se v semifinále prezentovala Sabina Housková, která zároveň získala titul Miss Sympatie. Ve finále pak získala konečné 4. místo Natalie Nováková a 3. místo Dagmar Vlčková.

Kategorie 17 let a více (14): Zde se prezentovala a konečné 3. místo obsadila Edita Šťastná.