HÁZENÁ

SOBOTA. Úvodní zápas třetího kola evropského Challenge Cupu žen: Sokol Písek – SSV Dornbirn Schoren (Rakousko). Začátek v 15.00 hodin (oblouková hala).

NEDĚLE. 2. liga žen: Milevsko – Most B (11.00).

BASKETBAL

SOBOTA. KP starší mini U13: Sršni Písek – BSK České Budějovice (8.15), Sršni Písek – BK Tábor (hala Elim, 11.15). Žákovská liga U15: Sršni Písek – USK Praha (sportovní hala, 13.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – MFK Chrudim (10.15). Liga starší žáci: Písek – Prachatice (10.00). Divize: Čížová – Koloveč (14.00). KP muži: Písek B – Kaplice (13.00). I. A třída: Protivín – Hradiště (13.30). I. B třída: Kestřany – Záblatí, Mirovice – Stachy, Sepekov – Řepeč/Opařany, Božetice – Albrechtice nad Vltavou, Branice – Meteor Tábor (13.30).

OP muži: Skály – Borovany, Semice – Boston Kluky, Podolí II – Mirotice (hř. Šamonice), Kostelec nad Vltavou – Smetanova Lhota (13.30). III. třída muži: Králova Lhota – Kovářov B, Vojníkov – Božetice B (hř. Záhoří), Hrazánky – Záhoří B, Krč – Sepekov B (13.00). OP mladších žáků Příbramska: Čimelice – Příbram (10.00). OP starší žáci: Hradiště B – Milevsko B, Hradiště C – Písek B, Sepekov – Mirotice (10.00).

NEDĚLE. Liga mladšího dorostu: Písek – Příbram (10.00). I. B třída: Bernartice – Záhoří (13.30). KP dorostu: Milevsko – Rudolfov (9.00). I. A dorostu: Hradiště – Nová Bystřice (hř. Kluky, 10.00).

OP muži: Hradiště B – Protivín B, Kovářov – Oslov, Milenovice – Chyšky (13.30). III. třída muži: Čížová B – Bernartice B (10.30), Čimelice B – Mirovice B (13.30). OP starší žáci: Čimelice – Mirovice (10.30), Podolí II – Písek A (hř. Šamonice, 13.15).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga juniorů: Písek – Velké Popovice (19.00).

SOBOTA. KP v minihokeji 3. tříd: Milevsko – Příbram (10.00). 2. liga: Milevsko – Jablonec (17.00). 1. liga: Písek – Kadaň (17.30). Okresní přebor – MHL: Fénix Olší – Rimouski Milevsko (11.45), Seals Milevsko – Berani Milevsko (ZS v Milevsku, 14.00).

NEDĚLE. Liga ml. a st. žáci: Písek – Hluboká nad Vltavou (9.00). Okresní přebor – MHL: HC Hrejkovice – Sokol Bernartice (ZS v Milevsku, 12.15). KL muži: Božetice – Český Krumlov (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Komterm Arena v Písku: 14.00 – 15.30 hodin.

PONDĚLÍ. Komterm Arena v Písku: 18.00 – 19.30 hodin.

ZUMBA

PONDĚLÍ. Aerobní cvičení na taneční rytmy v Milevsku (sportovní hala, 20.00).