Akce se konala na letišti v Kroměříži. Oddíl SK Casting RT Písek byl zastoupen pěti závodníky, kteří získali šest zlatých, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile. V sobotu 25. 6. bude v Č. Budějovicích pořádán Světový pohár v rybolovné technice, kde budou startovat i závodníci z Písku.

Výsledky z Kroměříže:

Pětiboj – muži (45 startujících): 1. Josef Luxa 531,71, 2. Patrik Lexa 528,37, 3. Jan Luxa (všichni ÚS České Budějovice) 524,62 b.

Pětiboj – ženy (14): 1. Tereza Havelková 486,73, 2. Kateřina Marková 475,11, 3. Barbora Míková (všechny ÚS České Budějovice) 465,22 b.

Sedmiboj – muži (38): 1. Josef Luxa 836,32, 2. Patrik Lexa 823,16, 3. Jan Luxa (všichni ÚS České Budějovice) 822,27 b.

Sedmiboj – ženy (7): 1. Kateřina Marková (ÚS Č. Budějovice) 662,08, 2. Jana Brončková (ÚS Ostrava) 649,29, 3. Tereza Havelková (ÚS Č. Budějovice) 641,12 b.

Devítiboj – muži (26): 1. Josef Luxa 1048,31, 2. Patrik Lexa (ÚS Č. Budějovice) 1043,86, 3. Targosz Wlodzimierz (ÚS Ostrava) 1042,46 b.

Družstva – muži: 1. ÚS České Budějovice (Josef Luxa 531,71, Patrik Lexa 528,37, Jan Luxa 524,62, Vladimír Janoušek 487,29) 2071,99, 2. ÚS Ostrava 2032,82, 3. MRS Brno 2001,53, 4. ÚS Ústí nad Labem 1917,11, 5. ÚS Praha 1829,97, 6. ÚS Plzeň 1743,26 b.

Družstva – ženy: 1. ÚS České Budějovice (Tereza Havelková 486,73, Barbora Míková 465,22) 951,95, 2. ÚS Ostrava 915,12, 3. MRS Brno 857,33, 4. ÚS Ústí nad Labem 853,80, 5. ÚS Praha 735,59 b.

Disciplína 1 – muška skish – muži (finále): 1. Patrik Lexa (ÚS České Budějovice) 100, 2. Karel Mach (ÚS Plzeň) 95, 3. Martin Kočíř (MRS Brno) 95 b.

Disciplína 1 – muška skish – ženy (finále): 1. Denisa Králová (ÚS Ústí nad Labem) 100, 2. Tereza Havelková (ÚS České Budějovice) 95, 3. Mirka Krulišová (ÚS Ústí n/Labem) 90 b.

Disciplína 2 – muška dálka jednoruč muži (finále): 1. Jan Luxa 70,66, 2. Josef Luxa (oba ÚS České Budějovice) 67,60, 3. Karel Kobliha (MRS Brno) 64,86 m.

Disciplína 2 – muška dálka jednoruč – ženy (finále): 1. Tereza Pustková 56,12, 2. Jana Brončková (obě ÚS Ostrava) 50,42, 3. Kateřina Marková (ÚS České Budějovice) 48,24 m.

Disciplína 3 – zátěž arenberk – muži (finále): 1. místo Pavel Vaněk 100, 2. Karel Kobliha 96, 3. Petr Vybíral (všichni MRS Brno) 96 b.

Disciplína 3 – zátěž arenberg – ženy (finále): 1. Kateřina Marková (ÚS České Budějovice) 100, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 98, 3. Barbora Míková (ÚS České Budějovice) 92 b.

Disciplína 4 – zátěž skish – muži (finále): 1. Karel Kobliha (MRS Brno) 100, 2. Daniel Hnízdil (ÚS Praha) 100, 3. Libor Pierzyna (ÚS Ostrava) 100 b.

Disciplína 4 – zátěž skish – ženy (finále): 1. Kateřina Marková (ÚS České Budějovice) 100, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 95, 3. Tereza Havelková (ÚS České Budějovice) 95 b.

Disciplína 5 – zátěž dálka jednoruč – muži (finále): 1. Josef Luxa 66,90, 2. Jan Luxa (oba ÚS České Budějovice) 64,90, 3. Targosz Wlodzimierz (ÚS Ostrava) 64,08 m.

Disciplína 5 – zátěž dálka jednoruč – ženy (finále): 1. Barbora Míková (ÚS České Budějovice) 64,30, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 62,98, 3. Dana Petrů (ÚS Praha) 60,96 m.

Disciplína 6 – muška dálka obouruč – muži (finále): 1. Josef Luxa (ÚS České Budějovice) 80,76, 2, 2. Karel Kobliha 80,40, 3. Miloslav Krejčí (oba MRS Brno) 80,28 m.

Disciplína 7 – zátěž dálka obouruč – muži (finále): 1. Daniel Hnízdil (ÚS Praha) 99,48, 2. Miloslav Krejčí (MRS Brno) 98,06, 3. Václav Hojdekr (MO Volary) 95,04 m.

Disciplína 8 – multi skish – muži (finále): 1. Jan Bombera (ÚS Ostrava) 95, 2. Filip Hlaváč 85, 3. Patrik Lexa (oba ÚS České Budějovice) 85 b.

Disciplína 8 – multi skish – ženy (finále): 1. Kateřina Marková 80, 2. Barbora Míková (oba ÚS České Budějovice) 75, 3. Jitka Pausarová (MRS Brno) 75 bodů.

Disciplína 9 – multi dálka obouruč – muži (finále): 1. Patrik Lexa 95,54, 2. Josef Luxa (oba ÚS České Budějovice) 92,64, 3. Jan Bombera (ÚS Ostrava) 92,58 b.

Disciplína 9 – multi dálka obouruč – ženy (finále): 1. Jana Brončková (ÚS Ostrava) 79,12, 2. Barbora Míková (ÚS České Budějovice) 71,56, 3. Jitka Pausarová (MRS Brno) 68,30 m.

JIŘÍ MAREK st.