Závod uspořádalyna místním atletickém stadionu Místní organizace ČRS a oddíl SK Casting RT Písek. Ředitelem závodu byl Jiří Marek st. Znovu se potvrdilo, že Písek je na jihu Čech baštou rybolovné techniky, kde vyrůstají velcí talenti a skvělí reprezentanti.

Výsledky závodu:

Muška na cíl – žáci – finále (22 startujících): 1. místo Filip Humpál 95, 2. Filip Vaculík (oba JčÚS Č. Budějovice) 85, 3. Luděk Svoboda (Severočeský ÚS) 60 bodů.

Žákyně (7, finále): 1. Kateřina Marková 95, 2. Andrea Bečková (obě JčÚS Č. Budějovice) 40, 3. Kamila Marečková (Východočeský ÚS) 30 bodů.

Muška do dálky – žáci (finále): 1. Filip Vaculík 51,84, 2. Filip Humpál (oba JčÚS Č. Budějovice) 47,98, 3. Luděk Svoboda (Severočeský ÚV) 41,56 m.

Žákyně (finále): 1. Kateřina Marková 41,17, 2. Andrea Bečková (obě JčÚS Č. Budějovice) 37,78, 3. Štěpánka Marková (MO Humpolec) 28,72 m.

Zátěž na přesnost – žáci (finále): 1. Tomáš Spáčil (Středočeský ÚS) 96, 2. Filip Humpál 94, 3. Tomáš Buřič (oba JčÚS České Budějovice) 94 b.

Žákyně (finále): 1. Kateřina Marková (JčÚS České Budějovice) 98, 2. Eliška Caltová (Středočeský ÚS) 80, 3. Andrea Bečková (JčÚS Č. Budějovice) 72 bodů.

Zátěž do dálky – žáci (finále): 1. Filip Vaculík (JčÚS České Budějovice) 64,35, 2. Jan Materna (MO Písek) 59,50, 3. Filip Humpál (JčÚS Č. Budějovice) 58,57 m.

Žákyně (finále): 1. Kateřina Marková (JčÚS Č. Budějovice) 60,92, 2. Štěpánka Marková (MO Humpolec) 53,84, 3. Pavlína Hojná (Středočeský ÚS) 45,52 m.

Zátěž na cíl – žáci (finále): 1. místo Filip Vaculík 100, 2. Filip Humpál 85, 3. Tomáš Buřič (všichni JčÚS České Budějovice) 80 b.

Žákyně (finále): 1. Kateřina Marková (JčÚS Č. Budějovice) 100, 2. Eliška Caltová (Středočeský ÚS) 80, 3. Andrea Bečková (JčÚS České Budějovice) 65 bodů.

Pětiboj žáci: 1. místo Filip Vaculík 466,12, 2. Filip Humpál (oba JčÚS Č. Budějovice) 464,68, 3. Luděk Svoboda (Severočeský ÚS) 386,67 b.

Pětiboj žákyně: 1. místo Kateřina Marková 457,29, 2. Andrea Bečková (oba JčÚS České Budějovice) 282,32, 3. Štěpánka Marková (MO Humpolec) 253,45 b.

Družstva pětiboj - chlapci: 1. místo JčÚS Č. Budějovice (Filip Hlaváč 456,85, Jiří Marek 477,16, Jan Svárovský 434,21, Filip Vaculík 466,12) 1834,34, 2. ÚS Ostrava 1714,78, 3. MRS Brno 1662,52, 4. ÚS Západočeský 1638,12, 5. ÚS Severočeský 1416,42, 6. ÚS Středočeský 1234,59 b.

Družstva pětiboj dívky: 1. místo ÚS Severočeský 874,32, 2. ÚS Ostrava 803,43, 3. JčÚS Č. Budějovice (Kateřina Marková 457,29, Andrea Bečková 282,32) 739,61, 4. ÚS Středočeský 416,78, 5. ÚS Východočeský 390,52 b.

Muška na cíl – junioři (22, finále): 1. místo Radim Novák 100, 2. Dominik Švub (oba ÚS Ostrava) 90, 3. Jiří Marek (JčÚS Č. Budějovice) 90 b.

Juniorky (6, finále): 1. Denisa Králová 95, 2. Veronika Opavová (obě Severočeský ÚS) 90, 3. Tereza Pustková (ÚS Ostrava) 85 b.

Muška do dálky – junioři (finále): 1. Filip Hlaváč (JčÚS ČB) 52,33, 2. Aleš Průša (MRS Brno) 52,26, 3. Dominik Švub (ÚS Ostrava) 51,23 m.

Juniorky (finále): 1. Tereza Pustková (ÚS Ostrava) 44,85, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 43,04, 3. Denisa Králová (Severočeský ÚS) 41,41 m.

Zátěž na přesnost junioři (finále): 1. Martin Krejčí (MRS Brno) 96, 2. Martin Fojt (Západočeský ÚS) 96, 3. Jiří Marek (JčÚS Č. Budějovice) 92 b.

Juniorky (finále): 1. Denisa Králová (Severočeský ÚS) 90, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 84, 3. Zuzana Plachá (ÚS Ostrava) 78 b.

Zátěž na cíl junioři (finále): 1. Jiří Marek 100, 2. Daniel Štěrba (oba JčÚS Č. Budějovice) 95, 3. Dominik Švub (ÚS Ostrava) 95 b.

Juniorky (finále): 1. Jitka Pausarová (MRS Brno) 90, 2. Zuzana Plachá (ÚS Ostrava) 90, 3. Denisa Králová (Severočeský ÚS) 90 b.

Zátěž do dálky junioři (finále): 1. Ján Svárovský (JčÚS Č. Budějovice) 66,50, 2. Martin Krejčí 66,14, 3. Michal Slezák (oba MRS Brno) 65,39 m.

Juniorky (finále): 1. místo Jitka Pausarová (MRS Brno) 64,42, 2. Denisa Králová (Severočeský ÚS) 63,32, 3. Zuzana Plachá (ÚS Ostrava) 58,84 m.

Multi na cíl pro všechny kategorie: 1. místo Kateřina Marková 90, 2. Filip Hlaváč (oba JčÚS Č. Budějovice) 80, 3. Aleš Průša (MRS Brno) 65 b.

Pětiboj junioři: 1. místo Aleš Průša (MRS Brno) 484,06, 2. Jiří Marek (JčÚS Č. Budějovice) 477,16, 3. Martin Krejčí (MRS Brno) 471,89 b.

Pětiboj juniorky: 1. Denisa Králová (Severočeský ÚS) 468,54, 2. Jitka Pausarová (MRS Brno) 448,49, 3. Zuzana Plachá (ÚS Ostrava) 413,59 b.