Závod se konal pod záštitou senátora Miroslava Krejči. V kategorii mužů si nejlépe vedl písecký vytrvalec Jiří Jansa, který vyhrál i svoji kategorii.

Výsledky:

Chlapci (ročník 2004 a ml., 9 startujících) – 100 m: 1. Pavel Hejtmánek (Atletika Katovice) 18,2, 2. Michal Zídek 20,3, 3. Jakub Novák (oba ZŠ Katovice) 21,9, 4. Štěpán Novák (DDM Písek) 22,2, 6. Prokop Vovesný (Písek) 24,1, 7. Dan Kohout (Protivín) 24,1 sek.

Dívky (2004 a ml., 3) –100 m: 1. Marie Machová (Ski Šumava) 31,9, 2. Radka Knapová (Praha) 34,5, 3. Ema Jirásková (Lnáře) 39,8 sek.

Chlapci (2002–2003, 6) – 400 m: 1. Pavel Viktora (Atletika Katovice) 1:21,7, 2. Antonín Honsa (Ski Šumava) 1:26,4, 3. Pavel Hlava (Atletika Katovice) 1:28,3 min.

Dívky (2002–2003, 5) – 400 m: 1. Anežka Honsová (Ski Šumava) 1:26,4, 2. Jindřiška Vovesná (Písek) 1:28,3, 3. Pavla Krejčí (SK Čéčova České Budějovice) 1:29,3, 5. Klára Malafová (Písek) 1:33,6 min.

Chlapci (2000–2001, 5) – 600 m: 1. František Honsa (Ski Šumava) 1:57,5, 2. Michal Dvořák (KTS Příbram) 2:06,1, 3. Daniel Havel (Budo Sušice) 2:10,3, 4. Matěj Kozojed (TJ Chyšky) 2:16,9 min.

Dívky (2000–2001, 1) – 600 m: 1. Jana Hejtmánková (Atletika Katovice) 2:23,8 min.

Mladší žáci (1998–1999, 8) – 800 m: 1. Petr Louda (TJ Blatná) 2:34,1, 2. Pavel Gocala (TJ Chyšky) 2:35,4, 3. Michal Šulc (Atletika Písek) 2:37,1, 4. Jindřich Mareš (TJ Chyšky) 2:48,1, 5. Martin Říha 2:48,7, 6. Jan Sigmund 2:48,7, 7. Filip Blažek 2:49,3, 8. David Václavík (všichni FC Písek) 2:52,7 min.

Mladší žákyně (1998–1999, 1) – 800 m: 1. Denisa Houdková (Atletika Katovice) 2:49,8 min.

Starší žáci (1996–1997, 1) – 800 m: 1. Vít Švejda (TJ Blatná) 2:33,1 min.

Starší žákyně (1996–1997) – 800 m: 1. Michaela Kašová (Atletika Písek) 2:47,4, 2. Vendula Vačkářová (Atletika Katovice) 2:59,0 min.

Junioři (1992–1993, 1) – 3550 m: 1. Václav Salivar (TJ Blatná) 21:25,1 min.

Dorostenci (1994–1995, 1) – 3550 m: 1. Petr Dvořák (Gymnázium Příbram) 13,47 min.

Dorostenky (1994–1995, 2) – 3550 m: 1. Veronika Vostřáková (TJ Chyšky) 18:32,9, 2. Alena Zachová (Strakonice) 21,26,3 min.

Ženy 20 – 34 let (4) – 7100 m: 1. Valerie Eningerová (Atletika Písek) 27:05,6, 2. Barbora Hlaváčová (ŠU.TRI) 28:48,5, 3. Eliška Knížková (AC Čimelice) 31:24,4 min.

Ženy 35 a více let (3) – 7100 m: 1. Marta Šroubková (Plzeň Marathon) 32:17,0, 2. Jaroslava Brabcová (Č. Budějovice) 34:47,1, 3. Bolena Hronová (ŠU.TRI) 36:18,1 min.

Muži 20 – 39 let (12) – 7100 m: 1. Radek Valíček (SKI Strakonice) 24:47,7, 2. Jaromír Habara (Veselí n/L.) 24:57,6, 3. Antonín Brabec (České Budějovice) 25:08,2, 7. Miloslav Řehoř (AC Čimelice) 30:02,1, 10. Miroslav Říha (Kluky) 32:02,5, 12. Miroslav Kleimann (Písek) 39:50,4 min.

Muži 40 – 49 let (8) – 7100 m: 1. Jiří Jansa (Sokol Písek) 24:36,8, 2. Rostislav Kudrlička (Kluky) 28:29,4, 3. Jan Škarda (Písek) 28:31,3 min.

Muži 50 – 59 let (7) – 7100 m: 1. František Šika (AC Plzeň) 25:15,6, 2. Bohuslav Rodina (Atletika Písek) 25,48,0, 3. František Tík (Vodňanská drůbež) 26:07,4 min.

Muži 60 – 69 let (5) – 3550 m: 1. Ladislav Sládek (Sokol Písek) 13:53,7, 2. Václav Valíček (ČZ Strakonice) 14:04,9, 3. Petr Janový (AC Plzeň) 15:08,9 min.

Muži 70 a více let (1) – 3550 m: 1. Jaroslav Putschögl (Sokol Písek) 16:46,0 min.

Vozíčkáři (2) – 800 m: 1. Jaroslav Jedlovský 8:29, 2. Petr Vrba (Písek) 9:01 min.