ATLETIKA

NEDĚLE. 17. ročník Běhu tolerance a 5. ročník memoriálu Luboše Kučery v Písku. Start kategorií dětí a žactva v 9.30 hodin, start hlavního závodu v 11.00 hodin. Závod pořádá Běžecké sdružení Liga 2000, oddíl Atletika Písek a Společnost pro dobré soužití (Atletický stadion v Písku).

AEROBIK

NEDĚLE. Aerobní taneční lekce v Milevsku (sportovní hala, 17.00).

FOTBAL

PÁTEK. OP mladší žáci: Oslov – Čimelice (17.00). OP mladší přípravka: Čížová – Hradiště (17.00).

SOBOTA. Česká fotbalová ligy: FC Písek – SK Hlavice (10.15). I. A třída: Čimelice – Katovice, Branice – Netolice (17.00). I. B třída: Hradiště – Bělčice, Božetice – Albrechtice nad Vltavou (17.00). I. A dorostu: Protivín – Mirovice, Sepekov – Bernartice (10.00).

OP muži: Kostelec nad Vltavou – Borovany (14.00), Semice – Kovářov (15.00), Podolí II – Smetanova Lhota (hř. Šamonice, 17.00). III. třída: Oslov – Božetice B (9.00), Boston Kluky – Králova Lhota (10.00), Krč – Bernartice B (17.00). IV. třída: Hradiště C – Slabčice (hř. Čížová, 10.00), Vojníkov – Vráž, Putim – Sepekov B, Smetanova Lhota B – Mirotice B (17.00).

OP starší žáci: Kovářov – Mirotice (hř. Hrazánky, 10.00), Sepekov – Mirovice (14.30). OP starší přípravka: Podolí II – Protivín (hř. Šamonice, 10.00). OP mladší přípravka: Mirotice – Protivín (13.00). OP minipřípravka: Čížová – Písek (hř. Hradiště, 10.00).

NEDĚLE. KP muži: Písek B – J. Hradec (14.00). I. B: Bernartice – Záhoří (17.00). KP dorostu: Milevsko – Břilice (13.00). I. A žáci: Písek B – St. Hoštice (10.00). KP ženy: Protivín – Koloděje (14.30).

OP muži: Sepekov – Hrazánky (14.00), Chyšky – Hradiště B (15.00), Protivín B – Skály, Milevsko C – Mirotice (17.00). III. třída: Albrechtice nad Vltavou B – Záhoří B (15.00), Kovářov B – Milenovice, Čížová B – Čimelice B (16.00). IV. třída: Mirovice B – Podolí II B (16.00).

OP starší žáci: Bernartice – Čížová (14.30). OP mladší žáci: Mirovice – Mirotice (13.00). OP starší přípravka: Hradiště – Milevsko B (10.00). OP mladší přípravka: Písek B – Čimelice (17.00). OP minipřípravka: Hradiště – Milevsko (12.00).

VEŘEJNÉ IN-LINE BRUSLENÍ V MILEVSKU

PÁTEK: 15.30 - 17.00 a 18.00 - 19.00 hodin.

SOBOTA: 9.30 - 11.00, 14.15 - 15.45 a 18.00 - 19.00 hodin.

NEDĚLE: 9.15 - 10.45, 14.15 - 15.45 a 18.00 - 19.00 hodin.