HÁZENÁ

SOBOTA. Interliga žen: Sokol Písek – Veselí nad Moravou (oblouková hala, 18.00).

NEDĚLE. 1. liga mladší dorostenky: Písek – Háje Praha (11.00). 1. liga starší dorostenky: Písek – Třebíč (13.00). 2. liga ženy: Písek B – Astra Praha (15.00). 2. liga mužů: Písek – Bolevec (oblouková hala, 17.00).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Přebor sokolské župy Jihočeské v Písku (sportovní hala, 9.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Mezinárodní závod RG Proactive Cup 2011 v Milevsku (sportovní hala, 9.00).

HOKEJBAL

NEDĚLE. Utkání nadstavbové části oblastní ligy: HC ŠD Písek – SK Tábor (atletický stadion, 11.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Latro – RC Hradiště (8.30), RC Hradiště – Veselá Bída (9.05), Veselá Bída – Latro (9.40), FC Hazard – AISIN (10.15), Béčka – FC Hazard (10.50), AISIN – Brufen 800 (11.25), Brufen 800 – Béčka (12.00), Chelsea Fans B – Orange Sheep (12.35), FC Špitál – Chelsea Fans B (13.10), Orange Sheep – Tomcat (13.45), Tomcat – FC Špitál (oblouková hala, 14.20).

BASKETBAL

SOBOTA. KP nejmladší mini U11: Písek A – Pelhřimov (hala Elimu, 9.00 a 10.30).

KANOISTIKA

SOBOTA. 17. ročník závodu v rychlostní kanoistice na dlouhých tratích – Písecká desítka (městský ostrov, 11.00).

FOTBAL

SOBOTA. Česká fotbalová liga: FC Písek – FK Chomutov (10.15). Fincentum KP muži: Písek B – Lažiště (12.45), Čížová – Milevsko (16.30). I. B: Mirovice – Sousedovice, Záhoří – Planá nad Lužnicí (16.30). Turnaj kategorie U11 v Písku. Účast: Sedlčany, Milevsko, Písek (15.15). I. A dorostu: Protivín – Stachy, Bernartice – Jistebnice (10.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Semice (14.00), Mirotice – Skály (15.00), Milevsko C – Sepekov, Podolí II – Kostelec nad Vltavou (16.30). III. třída: Kovářov B – Albrechtice nad Vltavou (16.00), Oslov – Čížová B, Bernartice B – Králova Lhota (16.30). IV. třída: Smetanova Lhota B – Hradiště C (16.30).

OP starší žáci: Záhoří – Mirovice (14.00). OP starší přípravka: Sepekov – Hradiště (10.00), Protivín – Písek B (12.30), Milevsko B – Podolí II (15.00). OP mladší přípravka: Mirotice – Hradiště (13.00), Písek B – Čimelice (15.30).

NEDĚLE. I. A muži: Branice – Dříteň (16.30). KP dorostu: Písek B – Tábor (14.00). I. A žáci: Hradiště – Strakonice B, Protivín – Volyně (10.00). OP muži: Hrazánky – Borovany (14.00), Protivín B – Chyšky, Hradiště B – Kovářov (16.30). III. třída: Božetice B – Krč (16.00), Záhoří B – Boston Kluky, Čimelice B – Milenovice (16.30).

IV. třída: Vráž – Podolí II B (10.15, hř. Šamonice), Sepekov B – Mirovice B, Mirotice B – Vojníkov (15.00), Kestřany B – Putim (16.30). OP starší žáci: Kovářov – Sepekov (10.00, hř. Hrazánky), Čížová – Bernartice (13.30). OP mladší žáci: Mirovice – Mirotice (13.00). OP mladší přípravka: Čížová – Oslov (14.00, hř. Hradiště).

IN–LINE BRUSLENÍ V MILEVSKU

SOBOTA: 9.30 – 11.00, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE: 9.15 – 10.45, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.