Čtveřice moderních gymnastek RG Proactive Milevsko se na něm ukázala ve velmi dobré formě. Vivien Němečková v kategorii nadějí nejmladších předvedla sestavu bez náčiní a se švihadlem bez chyb a zaslouženě zvítězila.

Stejně tak nenašla konkurenci v nadějích mladších Natálie Křížová a suverénně zvítězila ve dvojboji sestav bez náčiní a s obručí, když v obou sestavách získala nejvyšší známky.

Karolína Kreisslová předvedla své sestavy velmi soustředěně a získala v konkurenci dvaceti závodnic pěkné desáté místo. A konečně v dorostenkách startovala Kristýna Souhradová, která po pěkně rozjetém závodě v sestavě s kuželi chybovala ve stuze a obsadila 4. místo.

V sobotu 9. dubna pořádá klub RG Proactive Milevsko ve své domácí sportovní hale velký pohárový závod RG Proactive Cup 2011, na který je přihlášeno na 150 závodnic z České republiky a ze Slovenska.

Začátek závodu posunuli pořadatelé na 9.00 hodinu, jeho ukončení se očekává kolem 18.00 hodiny. Všichni příznivci moderní gymnastiky jsou srdečně zváni.