HÁZENÁ

SOBOTA. KP mladší žákyně: Písek – Třeboň, starší žákyně: Písek – Milevsko (oblouková hala, 9.00).

NEDĚLE. 2. liga žen: Milevsko – Tachov (sportovní hala, 10.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Mezinárodní závod v Písku (sportovní hala, 9.00).

HOKEJBAL

SOBOTA. 1. OHbL: HC ŠD Písek B – Orel České Budějovice (atletický stadion, 10.00). 2. OHBL: TJ Platan Protivín – Plav/Velešín (14.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČL dorostu: Písek – Slavia Praha B (14.00). ČD žáci: Písek – Sedlčany (10.00). I. A: Protivín – Zliv (16.30). I. B: Kestřany – Bělčice, Albrechtice nad Vltavou – Vlastiboř, Božetice – Bechyně (16.30). I. A dorostu: Mirovice – Katovice (10.00). KP ženy: Protivín – Lažiště (14.00).

OP muži: Skály – Hradiště B, Semice – Mirotice, Kostelec nad Vltavou – Smetanova Lhota, Sepekov – Podolí II B (16.30). OP starší žáci: Mirovice – Sepekov, Mirotice – Čížová (14.00). OP starší přípravky: Sepekov – Protivín (10.00). OP mladší přípravky: Oslov – Hradiště (10.30), Čimelice – Mirotice (14.00). Aprílový turnaj mladších přípravek (roč. 2002 a mladší) v Milevsku za účasti patnácti družstev (UMT, 8.30).

NEDĚLE. KP žáků: Milevsko – SKP České Budějovice (9.00). KP dorostu: Milevsko – Mladá Vožice (12.30). KP muži: Milevsko – Kaplice (16.30). I. A: Čimelice – Branice (16.30). I. B: Hradiště – Poříčí, Bernartice – Meteor Tábor (16.30). I. A dorostu: Mirovice – Katovice, Sepekov – Tábor B (10.00). Turnaj žáků kategorie U11 v Písku. Účast: Čkyně, Vimperk, Strakonice a Písek (10.00). Přátelsky žáci U14: Písek B – Týn nad Vltavou (14.00), žáci U12: Písek B – Hradiště (15.15).

OP muži: Chyšky – Milevsko C (15.00), Kovářov – Hrazánky (16.00), Borovany – Protivín B (16.30). OP starší žáci: Bernartice – Kovářov (14.00). OP starší přípravky: Hradiště – Milevsko B (10.00). OP mladší přípravky: Protivín – Písek B (10.00).

FUTSAL–FIFA

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: FC Alfa – SK Svěžící Žďár (8.30), Platan Club Písek – FC Alfa (9.05), SK Svěžící Žďár – SK River Plate (9.40), SK River Plate – Platan Club Písek (10.15), SK Lions – Sršni (10.50).

Motor – SK Lions (11.25), Sršni – SK Masters (12.00), SK Masters – Motor (12.35), AC Parta – TJ Platan Protivín (13.10), FC Marná snaha C – AC Parta (13.45), TJ Platan Protivín – FC Klapzuba Team (14.20), FC Klapzuba Team – FC Marná snaha C (oblouková hala, 14.55).

IN–LINE BRUSLENÍ V MILEVSKU

PÁTEK: 15.30 – 17.00 hodin.

SOBOTA: 9.30 – 11.00, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE: 9.30 – 11.00, 14.15 – 15.45 a 18.00 – 19.00 hodin.

PONDĚLÍ: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.