DHK ZORA OLOMOUC - SOKOL PÍSEK 21:22 (11:13)

Konečný výsledkem jasně napovídá, že zápas byl hodně vyrovnaný a oba týmy bojovaly o vítězství a zisk dvou bodů, které by je posunuly blíže k postupu do play off. Jihočešky začaly dobře, a přestože se nevyvarovaly chyb, které pramenily zvelké nervoziy,vyhrályprvní poločas o dvě branky - 13:11. Jenomže těsný náskok soupeře dokázaly domácí hráčky po změně stran smazat.

Další minuty se nesly ve znamení spousty chyb na obou stranách, důležitost utkání svazovala ruce i nohy všem hráčkám na hřišti. Domácí celek neustále dotahoval těsné vedení Písku, který si po bojovném výkonu připsal na svémkonto velmi cenné vítězství a stejně tak i dva body.

Ve velmi dobrém světle se prezentovala dorostenka Veronika Malá, autorka tří branek hostí. Po výhře v Jindřichově Hradci to bylo druhé vítězství píseckého týmu na hřišti soupeře v této interligové sezoně. A přišlo vpravýčas!

Vyloučení 2:3, sedmičky 7/6:2/2, rozhodčí Horáček a Novotný, 350 diváků. Sestava a branky Písku: Vařečková, Skálová, Káplová - Luzumová 7/2,Vrabcová 3, Malá 3, Salačová 3, Stellnerová 2, Borovská 2, M. Janoušková 1, Dvořáková, Krouská, Rusfelová. Trenér Jan Salač.

Nejvíce branek Olomouce: Súkeníková 6, Kočí 5, Fleková 4/1.

Do konce základní části soutěže sehrají házenkářky Písku ještě dva zápasy, tuto sobotu v Mostě a v sobotu 9. dubna doma s Veselím nad Moravou.

Pořadí týmů v tabulce: 1. Slavia Praha 44, 2. Michalovce 38, 3. Zlín 34, 4. Veselí nad Moravou 31, 5. Šaľa 31, 6. Bánovce nad Bebravou 27, 7. ŠKP Bratislava 23, 8. Sokol Písek 23, 9. Olomouc 22, 10. Most 18, 11. Trenčín 17, 12. Partizánske 13, 13. Poruba 11, 14. J. Hradec 4 body.