Tento závod bývá tradičně velmi silně obsazen, i letos se ho zúčastnila úzká republiková špička. Závod byl pro dívky klubu EDITA Sokol AK manželů Edity a Zdeňka Šťastných výbornou přípravou v konfrontaci s nejlepšími závodnicemi ČR.

Dívky dosáhly velmi dobrých výsledků s řadou finálových umístění a účastí. Velmi pěkné 4. místo získala Tereza Čejková, která si zajistila dodatečný postup na mistrovství ČR. Celkem se soutěže zúčastnilo sedmnáct dívek klubu EDITA Sokol AK.

Výsledky:

Kategorie 6 – 7 let (35 startujících): Zde se v soutěži formátu aerobik hrou prezentovala Vanessa Šťastná (Písek).

Kategorie 8 – 10 let (58): Zde do základního kola zasáhla Kateřina Kouklová (Milevsko). Do patnáctičlenného finále postoupila Nikola Novotná (Sepekov) a Michaela Veselá (Písek).

Kategorie 11 – 13 let (95): V této kategorii se v základním kole prezentovala a do semifinále postoupila Andrea Kouklová (Milevsko). Do patnáctičlenného finále postoupila Adéla Herbrychová (Strakonice), konečné 5. místo obsadila Andrea Kautzká (Písek) a 4. místo Tereza Čejková (Milevsko).

Kategorie 14 – 16 let (54): V této kategorii se v základním kole představila Sabina Housková (Hrejkovice), Šárka Nováková, Tereza Kahounová, Barbora Vlnová (všechny Kovářov), Renata Marhanová (Čimelice) a Natalie Nováková (Milevsko). Do patnáctičlenného finále postoupila Dagmar Vlčková (Čimelice).

Kategorie nad 17 let (32): V této kategorii se po postupu ze základního kola v patnáctičlenném finále prezentovaly Michaela Veselá (Modlešovice) a Edita Šťastná (Písek).