Od počátku byl zápas naprosto vyrovnaný. Sršni velice slušně, kolektivně bránili a kupodivu se vyššímu soupeři vyrovnali i v doskakování pod oběma koši.

V útoku hosty držel excelentní Radek Duda, jež si se soupeřovou obranou pohrával jak kočka s myší a jen za první půli zaznamenal 21 (!) bodů. Poločasových 32:29 pro domácí dávalo stejnou šanci na výhru oběma týmům.

Nástup do druhé půle však Sršňům příliš nevyšel. Pražané dokázali především díky dvěma trojkám Feštra odskočit na 10 bodů. Písek však nic nevzdal a dál bojoval. Ještě minutu před koncem Radek Šlechta úspěšnou trojkou snižoval na 67:71, to však bylo ze strany hostů vše. I přes prohru je kvalitní výkon píseckých snad příslibem do závěrečné fáze sezony.