Klub EDITA Sokol AK manželů Edity a Zdeňka Šťastných se svými sedmi medailemi (3 zlaté, 3 stříbrné a 1 bronzová) a osmnácti postupujícími dívkami na květnové mistrovství ČR v Praze znovu obhájil pozici nej〜úspěšnějšího klubu Jihočeského kraje.

Celkem se ve všech kategoriích závodu zúčastnilo 20 dívek klubu EDITA Sokol AK.

Kategorie 6 – 7 let: V této kategorii získala konečné 8. místo Vanessa Šťastná (Písek).

Kategorie 8 – 10 let: Zde do závodu v základním kole zasáhla Zuzana Holubová (Sepekov). Do patnáctičlenného finále postoupila Kateřina Kouklová (Milevsko). Konečné 7. místo obsadila Nikola Novotná (Sepekov), 5. místo Barbora Vošahlíková (Milevsko), 2. místo Kateřina Fuková (Sepekov) a výborné 1. místo Michaela Veselá (Písek). Všechny jmenované finalistky postoupily na mistrovství ČR.

Kategorie 11 – 13 let: V této kategorii se v základním kole prezentovala a do patnáctičlenného finále postoupila Táňa Ryantová (Hrejkovice). Konečné 8. místo ve finále obsadila Andrea Kouklová (Milevsko), 4. místo Andrea Kautzká (Písek), 3. místo Adéla Herbrychová (Strakonice) a 2. místo Klára Hrdličková (Písek). Všechny jmenované finalistky postoupily na mistrovství ČR.

Kategorie 14 – 16 let: V této kategorii do finále postoupila a konečné 8. místo obsadila Sabina Housková (Hrejkovice), 7. místo Tereza Kahounová (Kovářov), 6. místo obsadila Natalie Nováková (Milevsko), 5. místo Barbora Vlnová (Kovářov), 4. místo Šárka Nováková (Kovářov), 2. místo Dagmar Vlčková (Čimelice) a výborné 1. místo Renata Marhanová (Čimelice). Všechny jmenované finalistky postoupily na mistrovství ČR.

Kategorie nad 17 let: V této kategorii obsadila skvělé 1. místo Edita Šťastná (Písek), která se rovněž kvalifikovala na mistrovství ČR.