HÁZENÁ

SOBOTA. Interliga žen: Sokol Písek – DHC Slavia Praha (oblouková hala, 15.00).

BASKETBAL

SOBOTA. KP ml. mini U12: Písek A – Pelhřimov (9.00/10.30, hala Elim). Extraliga juniorů U18: Písek – Loko Plzeň (12.00). Žákovská liga U14: Písek – Loko Plzeň (14.15).

NEDĚLE. Žákovská liga U14: Písek – Klatovy (10.00). Extraliga juniorů U18: Písek – BA Sparta Praha (sportovní hala, 12.30).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga juniorů: Písek – Tábor (18.30).

SOBOTA. KL dorostu a juniorů: Milevsko – Veselí nad Lužnicí (10.45). Liga žáků 5. a 6. třídy: Písek – Třemošná (11.00). 2. liga: Milevsko – Žďár nad Sázavou (17.00). Krajská liga mužů: Radomyšl – Veselí nad Lužnicí (Komterm Arena v Písku, 18.00).

NEDĚLE. KP v minihokeji 3. tříd: Milevsko – Č. Budějovice (9.00). Okresní přebor – MHL: HC Hrejkovice – HC Fénix Olší (10.30), Sokol Bernartice – HC Berani Milevsko (12.45), HC Zbelítov – HC Rimouski Milevsko (ZS v Milevsku, 15.00). Liga juniorů: Písek – Nymburk (16.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Komterm Arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

PONDĚLÍ. Komterm Arena v Písku: 18.00 – 19.30 hodin.

FOTBAL

SOBOTA. Přátelsky starší žáci U15: FC Písek – FK Slavoj Č. Krumlov (13.00).

NEDĚLE. Přátelsky ml. dorosty U17 a st. dorosty U19: FC Písek – Benešov (13.00/15.00).

HALOVÁ KOPANÁ

SOBOTA. Turnaj kadetů (roč. 2000 a mladší) v Milevsku (sportovní hala, 8.00). Turnaj starých gard v Čimelicích (sportovní hala, 9.00).

NEDĚLE. Turnaj mladších žáků (roč. 1998 a mladší) v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: FC Alfa – Lions (8.30), SK Masters – FC Alfa (9.05), Lions – River Plate (9.40), River Plate – SK Masters (10.15), Sršni – AC Parta (10.50), Klapzuba Team – Sršni (11.25), AC Parta – Motor (12.00), Motor – Klapzuba Team (oblouková hala, 12.35).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Latro – FC Hazard (8.30), FC Brufen 800 – Latro (9.05), FC Hazard – 1. AFC Veselá Bída (9.40), 1. AFC Veselá Bída – FC Brufen 800 (10.15). AISIN – FC Chelsea Fans B (10.50), Tomcat – AISIN (11.25), FC Brufen 800 – Béčka (12.00), Béčka – Tomcat (12.35), SK Orange Sheep – RC Hradiště (13.10), RC Hradiště – FC Špitál (13.45), FC Špitál – SK Orange Sheep (oblouková hala, 14.20).

Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: TJ Platan Protivín – SK Svěžící Žďár (14.55), Platan Club Písek – TJ Platan Protivín (15.30), SK Svěžící Žďár – FC Marná Snaha C (16.05), FC Marná Snaha C – TJ Platan Protivín (oblouková hala, 16.40).