HOKEJBAL

NEDĚLE. Oblastní hokejbalová liga Jih: HC ŠD Písek – SK Pedagog České Budějovice (atletický stadion, 11.00).

BASKETBAL

SOBOTA. 2. liga mužů: Sršni Písek – BK Sokolov (sportovní hala, 18.00). KP nejmladší minižáci: Sršni Písek A – BK Tábor (11.30), Sršni Písek B – ŠKB Borotín (hala Elim, 12.15).

NEDĚLE. 2. liga mužů: Sršni Písek – Thermia Karlovy Vary (sportovní hala, 11.00).

ŠERM

SOBOTA. Turnaj Štít města Písku (sportovní hala, 10.00).

FUTSAL–FIFA:

NEDĚLE. První turnaj 5. ročníku zimní SIKO ligy kadetů v Čimelicích: Písek – Hradiště 2000 (9.00), Hradiště 2001 – Čimelice (9.25), Čimelice – Písek (9.50), Hradiště 2000 – Hradiště 2001 (10.15), Čimelice – Hradiště 2000 (10.40), Písek – Hradiště 2001 (sportovní hala, 11.05).

První turnaj 5. ročníku zimní SIKO ligy mladších žáků: Písek – Mirotice (11.35), Hradiště – Protivín (12.00), Čimelice – Mirotice (12.25), Protivín – Písek (12.50), Čimelice – Hradiště (13.15), Mirotice – Protivín (13.40), Hradiště – Písek (14.05), Protivín – Čimelice (14.30), Mirotice – Hradiště (14.55), Písek – Čimelice (15.20, sportovní hala).

Okresní soutěž – skupina A v Písku: Chelsea Fans B – SK Lions (8.30), AISIN – Chelsea Fans B (9.05), SK Lions – RC Hradiště (9.40), RC Hradiště – AISIN (10.15), FC Alfa – Orange Sheep (10.50), FC Hazard – FC Alfa (11.25), Orange Sheep – Sršni (12.00), Sršni – FC Hazard (12.35), TJ Platan Protivín – AC Parta (13.45), AC Parta – Latro (14.20), Latro – Svěžící Žďár (oblouková hala, 14.55).

Okresní přebor v Písku: Chelsea Fans – 1. FC Davis (15.30), FC Unbroken – Dream Team (16.05), FK Osev – Wanasto (16.40), FC Tchibuk – FC Hasiči (17.15), Real Club – Blue Dolphins (17.50), FC Handball – FC Marná Snaha B (oblouková hala, 18.25).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Extraliga starší dorostenci: Písek – Pardubice (18.30).

SOBOTA. KL mladší a starší žáci: Milevsko – Vlašim (10.00). Liga mladší žáci 5. a 6. třídy: Písek – Jindřichův Hradec (11.30). KP v minihokeji 3. tříd: Milevsko – Sušice (14.15). 2. liga: Milevsko – J. Hradec (17.00). 1. liga: Písek – Benátky nad Jizerou (17.30).

NEDĚLE. KP v minihokeji 2. tříd v Písku: Písek – Strakonice (8.30), Strakonice – Vimperk (9.30), Písek – Vimperk (11.30). KP muži: Božetice – Veselí nad Lužnicí (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Komterm Aréna v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

PONDĚLÍ. Komterm Aréna v Písku: 18.00 – 19.30 hodin.

AEROBIK

SOBOTA. Mikulášský aerobik v Milevsku (fitness sál, 14.00).