Letošní klání se netradičně konalo v Písku v prostorách společenském centra Družba. Turnaje se zúčastnilo 150 dětí z šesti oddílů České republiky.
I když se turnaj konal v netradičních prostorách, nebylo to znát na sportovních výkonech. Turnaj je součástí NTL (Národní taekwondo ligy mládeže).

Zaprotivínský klub nastoupilo celkem šestnáct závodníků, z toho šest dětí zápasilo zcela poprvé a nevedly si vůbec špatně. Přestože zde startovali zkušenější soupeři, protivínští borci se nedali. Využili technik a rad trenéra a díky tomu se umístili na hezkých místech. Turnaj byl organizován i pro začátečníky.

V celkovém hodnocení týmů protivínský oddíl skončil na druhém místě a získal cenné body do NTL. Nyní se protivínští taekwondisté budou připravovat na další závody v České republice s největší zahraniční účastí, které se budou konat 11. prosince v Pelhřimově.

Umístění protivínských závodníků:

1. místo vybojovali: Patrik Pišinger, Milan Eliášek, Vendula Zemanová.

2. místo získali: Martina Babáková, Jaromír Pouzar, Tomáš Pexídr, Dominik Kůrka, Jakub Chudomel, Adéla Kubičková, Zuzana Doubková, Daniel Trubka a Nikola Trnková.

3. místo obsadili: Vlastimil Trnka, Jaromír Šídlo, Martin Doubek a Vladimír Pouzar.