Závod se jmenoval 3. Lion Cup Hof 2010.

Konkurence se sešla velmi silná, vždyť zde startovaly závodnice z Ruska, Ukrajiny, Kypru, Itálie, Estonska, Bulharska, Holandska a německých klubů. Na startovních listinách bylo zapsáno v každé kategorii kolem dvaceti gymnastek, a tak umístění milevských závodnic vždy do první desítky bylo více než potěšující.

Nejlepšího výsledku, co se týká konkurence i výkonu, dosáhla jedenáctiletá Karolína Kreisslová, která předvedla sestavy s obručí a míčem. Její konečné osmé místo v konkurenci jedenadvaceti závodnic si zasloužilo pochvalu od trenérky.

Natálie Křížová startovala v neméně těžké konkurenci ruských a bulharských gymnastek a zařadila se na desáté místo. Sestavu bez náčiní zacvičila bez chyb v kategorii osmiletých děvčat Vivien Němečková, která dosáhla na výborné sedmé místo.

Sedmou příčku obsadila v kategorii závodnic o rok mladších Tereza Kutišová, následována na místě devátém Sabinou Kubíčkovou v konkurenci celkového počtu devatenácti děvčat.

Vystoupení milevských závodnic na tomto velkém mezinárodním závodě bylo hodnoceno velmi kladně. Všimly si jich mezinárodní rozhodčí celé řady zahraničních klubů. Nadále však musí gymnastky RG Proactive pokračovat v nastoupené cestě ve zlepšení technické práce jak bez náčiní, tak s náčiním, aby se jejich výkon ještě více stabilizoval a byly připraveny na jarní přebornické soutěže.

DANA VOJTOVÁ