ŠACHY

SOBOTA. První partie šachového duelu velmistrů GM Viktora Korčného a GM Vlastimila Horta v Lázních Hotelu Vráž (zámecký salonek, 15.00).

NEDĚLE. Druhá partie šachového duelu velmistrů GM Viktora Korčného a GM Vlastimila Horta v Lázních Hotelu Vráž (zámecký salonek, 15.00).

FLORBAL

SOBOTA. Druhé kolo Poháru ČFbU žen: FBC Sokol Písek - Elite Praha (oblouková hala, 18.00).


HOKEJBAL

NEDĚLE. Oblastní hokejbalová liga: HC ŠD Písek – SK Tábor (atletický stadion, 10.30).

HÁZENÁ

Sobota. Dva zápasy KP žaček Slavoje Protivín (oblouková hala v Písku, 12.00). Interliga žen: Sokol Písek – Házená J. Hradec (oblouková hala, 15.00).

NEDĚLE. Zápasy KP mládeže v Milevsku (sportovní hala, 9.00). 1. liga ml. dorostenky: Písek – Vršovice (11.00). 1. st. dorostenky: Písek – Vršovice (13.00). 2. liga žen: Písek B – Vršovice (15.00). 2. liga mužů: Písek – Strakonice (oblouková hala, 17.00).

BASKETBAL

SOBOTA. KP nejmladší mini U11: Písek A – Písek B (hala, Elim, 10.00). Extraliga U16: Písek A – BC Vysočina (13.00). Dorostenecká liga U16: Písek B – AŠ Mladá Boleslav (15.00). 2. liga mužů: Písek A – SKB Rokycany (17.00).KP mužů: Písek B – BK J. Hradec B (sportovní hala, 19.00).

NEDĚLE. Dorostenecká liga U16: Písek B – BK Brandýs n/Labem (8.00). 2. liga mužů: Písek A – BK Beroun (10.00). Extraliga U16: Písek A – JBC Brno (12.00). KP mužů: Písek B – Jiskra Humpolec (sportovní hala, 14.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – Arsenal Česká Lípa (10.15). KP: Písek B – Dražice (12.45). I. A: Branice – Vacov, Čimelice – Protivín (16.00). I. B: Mirovice – Lažiště B, Božetice – Řepeč (16.00). I. A dorostu: Protivín – Netolice (10.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Hradiště B (13.30), Sepekov – Skály, Kostelec nad Vltavou – Semice (16.00). III. třída: Kovářov B – Božetice B, Oslov – Záhoří B, Albrechtice nad Vltavou B – Čimelice B, Krč – Králova Lhota, Boston Kluky – Milenovice (16.00). IV. třída: Hradiště C – Vráž (hř. Čížová, 10.00), Smetanova Lhota B – Sepekov B, Putim – Slabčice, Vojníkov – Podolí II B (hř. Záhoří, 16.00).

OP starší žáci: Mirovice – Mirotice, Kovářov – Čížová (13.30). OP mladší žáci: Oslov – Čimelice (12.00). OP mladší přípravky: Mirotice – Písek B (10.00), Čimelice – – Čížová (13.00), Oslov – Protivín (14.00). OP dorostu Strakonicka: Kestřany – Cehnice (10.30).

NEDĚLE. I. B: Hradiště – Zdíkov, Bernartice – Planá (16.00). KP dorostu: Milevsko – Vodňany (12.00). I. A dorostu: Sepekov – Dačice (10.00). I. A žáci: Písek B – Protivín (10.00).

OP muži: Chyšky – Kovářov (15.00), Protivín B – Mirotice, Podolí II – Hrazánky, Milevsko C – Borovany (16.00). III. třída: Čížová B – Bernartice B (16.00). IV. třída: Kestřany B – Mirotice B (16.00). OP starší žáci: Bernartice – Záhoří (13.30). OP mladší žáci: Mirovice – Mirotice (13.00). OP starší přípravky: Protivín – Sepekov (10.00), Milevsko B – Hradiště (10.30), Písek B – Podolí II (16.00). OP minipřípravky: Milevsko – Čížová (09.00), Písek – Hradiště (14.30).

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Soutěžní závod v Milevsku (sportovní hala, 9.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Extraliga staršího dorostu: Písek – Letci Letňany (18.30).

SOBOTA. KP dorostu + juniorů: Milevsko – Strakonice (10.45). Liga mladší žáci 5. a 6. třídy: Písek – Slavia Praha (13.00).

NEDĚLE. KP žáci 3. třídy: Písek – Milevsko (12.00). KP muži: Božetice – Radomyšl (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 16.30 – 18.00 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 12.30 – 13.45 hodin.