ATLETIKA

SOBOTA. Písecká hodinovka na atletickém stadionu v Písku. Pořádají atletické oddíly TJ Sokol a Atletika Písek. Start závodu dětí na 12 minut v 9.30 hod., poté zahájí hlavní závod dospělých.

FOTBAL

PÁTEK. OP minipřípravky: Čížová – Hradiště (15.00, hř. Hradiště).

SOBOTA. Česká liga dorostu: Písek – Dukla Praha (13.45). Divize žáci: Písek – Dynamo Č. Budějovice B (10.00). KP muži: Čížová – Jankov (16.00). I. A: Protivín – Branice (16.00). I. B: Kestřany – Vimperk, Božetice – Vlastiboř, Albrechtice nad Vltavou – Chotoviny (16.00).

OP muži: Kostelec nad Vltavou – Protivín B, Semice – Sepekov (16.00). III. třída: Boston Kluky – Kovářov B (13.00), Záhoří B – Božetice B (16.00). OP ml. žáci: Mirovice – Oslov (13.00). OP starší přípravky: Podolí II – Protivín (hř. Šamonice).

OP mladší přípravky: Mirotice – Oslov (10.00). I. A dorostu: Mirovice – Stachy (10.00). I. A žáci: Protivín – Vimperk (10.00). KP přípravky: Milevsko – Strakonice (10.00 a 11.00), Milevsko – Prachatice (12.00 a 13.00). KP ženy: Protivín – Koloděje (13.00).

NEDĚLE. KP muži: Milevsko – Prachatice (16.00). I. B: Záhoří – Borotín (10.15). KP dorostu: Písek B – Blatná (13.45). I. A dorostu: Bernartice – Veselí nad Lužnicí (10.00). KP žáci: Milevsko – Břilice (12.30).

OP muži: Hrazánky – Smetanova Lhota (14.00), Kovářov – Milevsko C, Borovany – Podolí II, Hradiště B – Mirotice (16.00). III. třída: Milenovice – Krč (15.00), Bernartice B – Albrechtice nad Vltavou B, Čimelice B – Oslov (16.00). IV. třída: Vráž – Putim (10.15, hř. Šamonice), Sepekov B – Mirotice B (15.00), Mirovice B – Kestřany B, Podolí II B – Hradiště C (hř. Šamonice), Slabčice – Smetanova Lhota B (16.00).

OP starší žáci: Kovářov – Mirovice, Čížová – Sepekov (hř. Božetice), Záhoří – Mirotice (13.30). OP ml. žáci: Mirotice – Čimelice (10.00). OP starší přípravky: Písek B – Hradiště (10.00), Milevsko B – Sepekov (11.00). OP mladší přípravky: Písek B – Hradiště (10.00), Čížová – Protivín (hř. Hradiště, 12.00). OP minipřípravky: Milevsko – Písek (9.30).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK Extraliga st. dorostenci: Písek – České Budějovice (19.00).

SOBOTA. Liga st. žáci 7. a 8. třídy: Písek – Jindřichův Hradec (13.30).

NEDĚLE. Liga junioři: Písek – Jablonec nad Nisou (16.00). KP muži: Sokol Radomyšl – Jiskra Humpolec (Komterm Arena v Písku, 19.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 12.30 – 14.00 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 10.45 – 12.15 hodin.

KARATE

SOBOTA Turnaj v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

FLORBAL

NEDĚLE. Turnaj v Písku (oblouková hala, 8.00).

HÁZENÁ

SOBOTA. KP mládeže v Písku (oblouková hala, 9.30).

BASKETBAL

SOBOTA. KP žáci U12: Sršni Písek – Jindřichův Hradec (sportovní hala, 9.30).