V prvnim zápase nastoupil Michal Janáček proti Martinu Kedroutkovi. Po pár vteřinách otukávání zasadil Janáček svému soupeři dvě zdrcují kolena na bradu a bylo po zápase. A tak Janáček vyhrál stylem K. O. už v prvním kole.

O chvilku později nastoupil do ringu Ondřej Breibisch a proti němu se postavil Adam Ospalík z Opavy. Již od prvních vteřin to byl naprosto vyrovnaný zápas, který nemohl skončit jinak, než remízou. A tak se taky stalo.

Odboxoval se jeden zápas a do ringu se znovu postavil Michal Janáček, proti kterému nastoupil Luboš Kobelka. Zápas skončil velice rychle, když Janáček nasázel svému soupeři několik tvrdých lowkicků za sebou, soupeř skončil na zemi a nebyl schopen se zvednout, takže další K. O. v prvním kole pro Janáčka.

Ihned poté nastoupil ke své premiéře Tomáš Breibisch a soupeřem mu byl domácí borec Jan Mižigár. Velmi vyrovnaný zápas nakonec vyhrál Mižigár, a to díky lepší kondici ke konci zápasu.

Další, kdo reprezentoval písecký klub, byl Viktor Český, který boxoval proti Radku Koppovi. Byl to klidný zápas, který si Český hned od začátku držel pod svojí taktovkou. A tak písecký borec jasně vyhrál na body.

A jako poslední, a již potřetí během dne, se do ringu postavil opět Michal Janáček, kterého čekal těžký zápas proti ultimátnímu zápasníkovi Martinu Zvárovi. Janáček hned od začátku ukazoval, kdo bude v ringu pánem a během prvního kola poslal soupeře dvakrát do počítání.

A tak vlastně nebylo překvapením, když na začátku druhého kola Janáček zasypal soupeře několika tvrdýmu údery a ten znovu skončil na zemi. Rozhodčí zápas ukončili, takže Janáček vybojopval již svoji třetí výhru, tentokrát ve druhém kole, stylem TKO.