HOKEJBAL

NEDĚLE. První kolo Českého poháru v Písku: ŠD Písek – Datels Blatná (9.00), Datels Blatná – SK Tábor (11.00), ŠD Písek – SK Tábor (vše atletický stadion, 15.00). Vítěz turnaje postupuje do druhého kola.

FOTBAL

PÁTEK. OP minipřípravky: Hradiště – Čížová (16.00).

SOBOTA. ČFL: FC Písek – FK Králův Dvůr (10.15). KP: Písek B – Veselí (12.45). I. A: Branice – Olešník, Čimelice – Dříteň (17.00). I. B: Mirovice – Zdíkov (17.00). I. A dorostu: Protivín – Bělčice (10.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Skály (14.30), Mirotice – Kovářov (15.00), Podolí II – Semice (17.00). III. třída muži: Záhoří B – Bernartice B, Oslov – Milenovice, Albrechtice nad Vltavou B – Boston Kluky (17.00). IV. třída muži: Hradiště C – Vojníkov (10.00), Putim – Mirovice B (17.00).

OP starší žáci: Záhoří – Čížová (14.30). OP starší přípravky: Sepekov – Hradiště (10.00). OP mladší přípravky: Čimelice – Hradiště (14.00), Oslov – Božetice (15.00). OP dorostu Strakonicka: Kestřany – Strunkovice (10.30).

NEDĚLE. I. B: Záhoří – Albrechtice nad Vltavou, Bernartice – Větrovy (17.00). I. A žáci: Hradiště – Volyně, Písek B – Strakonice B (10.00).
OP muži: Chyšky – Sepekov (15.00), Protivín B – Hrazánky, Hradiště B – Borovany, Milevsko C – Kostelec nad Vltavou (17.00). III. třída muži: Božetice B – Králova Lhota, Čížová B – Krč (16.00), Kovářov B – Čimelice B (17.00).

IV. třída muži: Sepekov B – Vráž, Mirotice B – Podolí II B (15.00), Kestřany B – Slabčice (17.00). OP st. žáci: Mirotice – Kovářov (13.30), Bernartice – Sepekov (14.30). OP starší přípravky: Protivín – Písek B (10.00), Milevsko B – Podolí II (11.30). OP mladší přípravky: Protivín – Mirotice (10.00), Čížová – Písek (14.30). OP minipřípravky: Písek – Milevsko (17.00).

LEDNÍ HOKEJ

SOBOTA. Liga st. žáci 7. a 8. třídy: Písek – Lužnice (10.30). Extraliga st. dorostenci: Písek – Hradec Králové (16.00). 2. liga: Milevsko – Jindřichův Hradec (18.00).

NEDĚLE. Extraliga ml. dorostenci: Písek – Kladno (13.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 15.00 – 16.30 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 15.00 – 16.15 hodin.

HÁZENÁ

SOBOTA. Turnaj v Milevsklu (sportovní hala, 8.00).

NEDĚLE. 1. liga mladší doprostenky: Písek – Ledeč nad Sázavou (11.00). 1. liga starší dorostenky: Písek – Zlín (13.00). 2. liga ženy: Písek B – Tachov (oblouková hala, 15.00).

VOLEJBAL

SOBOTA. Zemské kolo České obce sokolské žákyň v Písku (venkovní hřiště, 9.30).