Čtyřboj volných sestav předvedla s poloviční úspěšností. Podle trenérky Lucie Tollingerové, která ji na závod doprovodila, zacvičila na velmi dobré úrovni sestavy se švihadlem a s míčem, naopak v sestavách s obručí a s kuželi chybovala. Kristýna obsadila v celkovém součtu sestav 21. místo.

Mladší závodnice klubu Proactive Milevsko se vydaly na mezinárodní závod do rakouského Lince, pořádaný v sobotu zemským sportovním svazem Horního Rakouska. Na programu byl dvojboj volných sestav se švihadlem a bez náčiní. Obě milevské závodnice nezaváhaly. Tereza Kutišová zvítězila, Vivien Němečková skončila hned za ní na druhém místě.

V neděli byl pořádán pohárový závod v sousedním Táboře s názvem Táborský pohár. RG Proactive Milevsko na něj vyslal své závodnice od prvé kategorie, kde se na stupně vítězů probojovala na třetím místě Monika Valvodová. Čtvrté místo obsadila Sabina Kubíčková, Natálie Kotašková skončila na 11. pozici a Linda Laláková obsadila 14. místo.

V kategorii ročníku narození 2000 startovalo 20 závodnic, mezi kterými chtěla uspět i Natálie Křížová. Po sestavě bez náčiní s náskokem vedla, stačilo zacvičit sestavu s obručí v průměrném výkonu, ale Natálii se nepovedlo zkrotit náčiní tak, aby zúročila svou kvalitní práci v tréninku. Výsledkem bylo páté místo, které je jistě v dané konkurenci dobré, ale pro závodnici, která pomýšlela na vítězství, to bylo jistým zklamáním.

Mezi kadetkami mladšími obsadila Leticie Kochová 9. místo. Pomyslnou bramborovou medaili si ze závodu starších kadetek odnesla ve startovním poli třinácti gymnastek Adriana Havlíková. A konečně mezi dorostenkami startovala Hana Kutišová, která obsadila páté místo.

Pro většinu závodnic klubu RG Proactive to byl poslední závod jarní sezóny s výjimkou Ludmily Korytové, kterou čeká o nadcházejícím víkendu mistrovství ČR I. VT v Praze. A poté další víkend mezinárodní závod Chodovský pohár, který definitivně ukončí tuto závodní sezónu.