HOKEJBAL

Neděle. Druhé finálové utkání 2. NHbL: HC ŠD Písek – HBC Zliv (atletický stadion, 10.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Druhé finálové utkání play off okresního přeboru: FC Marná Snaha B – FC Hasiči (oblouková hala, 10.00).

HÁZENÁ

SOBOTA. KP mládeže v Milevsku (sportovní hala, 10.00).

FOTBAL

PÁTEK. Semifinále Poháru OFS Písek: Mirotice B – Kostelec nad Vltavou (17.30).

SOBOTA. KP muži: Čížová – Písek B (17.00). I. A: Protivín B – Čimelice (17.00). I. B: Smetanova Lhota – Božetice (14.30). I. A žáci: Protivín – Vlachovo Březí (10.00). OP muži: Mirotice – Protivín B (15.00), Mirovice – Borovany, Skály – Milenovice (17.00). III. třída: Záhoří B – Králova Lhota, Bernartice B – Oslov (17.00). IV. třída: Veselíčko – Podolí II B, Sm. Lhota B – Putim (17.00).

OP starší žáci: Záhoří – Mirovice (14.30). OP ml. žáci: Oslov – Čížová (14.30). OP starší přípravka: Hradiště – Sepekov (14.00). OP mladší přípravka: Čížová – Podolí II B (hř. Hradiště, 10.00). OP minipřípravka: Čížová – Čimelice (hř. Hradiště, 12.00).

NEDĚLE. ČD žáci: Písek – Podolí Praha (14.00). I. A: Branice – Dříteň (17.00). I. B: Bernartice – Planá, Záhoří – Řepeč (17.00). KP dorostu: Milevsko – Bechyně (13.00). I. A dorostu: Bernartice – České Velenice (14.00).

OP muži: Podolí II – Kostelec nad Vltavou, Milevsko C – Sepekov, Hradiště B – Semice, Kovářov – Chyšky (17.00). III. třída: Hrazánky – Vojníkov (14.00), Božetice B – Kovářov B (16.00), Čimelice B – Čížová B, Albrechtice nad Vltavou B – Krč (17.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Mirovice B (10.00), Mirotice B – Kestřany B, Sepekov B – Hradiště C (15.00), Slabčice – Boston Kluky (17.00).

OP starší žáci: Kovářov – Sepekov (14.30). OP mladší žáci: Hradiště – Mirotice (10.00). OP starší přípravka: Písek B – Protivín (10.00), Milevsko B – Čimelice (15.30). OP mladší přípravka: Písek B – Milevsko B (10.00). OP minipřípravka: Písek B – Mirotice (11.30).

IN–LINE BRUSLENÍ

PÁTEK Zimní stadion v Milevsku: 15.30 – 17.00 hodin.

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00, 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00, 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.