Dívky klubu EDITA Sokol AK soutěžily tentokrát mezi soupeřkami, které již postoupily na mistrovství ČR a získaly jednu zlatou, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile.

Žaneta Koudelková si zde navíc zajistila postup na republiku a rozšířila tak počet kvalifikovaných z EDITA Sokol AK již na 24 závodnic! Celkem se ve všech kategoriích tohoto závodu zúčastnilo 22 dívek klubu.

Kategorie 6 – 7 let (aerobik hrou): V této kategorii se prezentovaly Zuzana Holubová (Sepekov) a Kateřina Kouklová (Milevsko).

Kategorie 8 – 10 let (54 startujících): Zde se v základním kole představily a do finále postoupily Nikola Novotná, Kateřina Fuková (obě Sepekov), Barbora Vošahlíková, Andrea Kouklová, Žaneta Koudelková (všechny Milevsko) a Michaela Veselá (Písek). Konečné 2. místo obsadila Adéla Herbrychová (Strakonice).

Kategorie 11 – 13 let (58): V této kategorii se v základním kole prezentovaly a do finále postoupily Táňa Ryantová (Hrejkovice), Tereza Kahounová (Kovářov), Tereza Čejková (Milevsko) a Andrea Kautzká (Písek). Konečné 3. místo obsadila Klára Hrdličková (Písek) a 2. místo Barbora Vlnová (Kovářov).

Kategorie 14 – 16 let (48): V této kategorii se v základním kole prezentovaly a do finále postoupily Dagmar Vlčková (Čimelice) a Šárka Nováková (Kovářov).

Konečné 3. místo získala Natalie Nováková (Milevsko), 2. místo Veronika Kubecová (Písek) a výborné 1. místo Renata Marhanová (Čimelice).

Kategorie nad 17 let (18): V této kategorii se prezentovala a konečné 5. místo obsadila Edita Šťastná (Písek), 2. místo získala Michaela Veselá (Modlešovice).