HOKEJBAL

SOBOTA. První kolo play off 2. NHbL: HC ŠD Písek – Pedagog České Budějovice (atletický stadion, 11.00).

HÁZENÁ

NEDĚLE. KP mládeže v Milevsku (sportovní hala, 9.00). 1. liga ml. dorostenky: Písek – Most (11.00). 2. liga žen: Písek – Ústí n/Labem (oblouková hala, 15.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Utkání play off extraligy juniorů U–18: Písek – Vyšehrad (sportovní hala, 17.00).

NEDĚLE. Utkání play off extraligy juniorů U–18: Písek – Vyšehrad (sportovní hala, 11.00).

RYBOLOVNÁ TECHNIKA

SOBOTA. Jarní kolo mládeže skupiny „A“ v Písku (atletický stadion, 9.15).

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. 17. ročník mezinárodního závodu Milevský pohárek v Milevsku (sportovní hala, 9.30).

ATLETIKA

SOBOTA. Alšova stezka v běhu na 12 km a v chůzi na 12 km. Start na náměstí v Miroticích v 9.45 hodin. Běh – šest kategorií, chůze – chodí celá rodina (nejméně tříčlenná), chůze pro každého. Cíl je u sportovní haly v Čimelicích.

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor – play off v Písku: FC Tchibuk – 1. FC Davis (9.00), FC Hasiči – Chelsea Fans (9.45), Real Club – FC Marná Snaha B (10.30), SK Blue Dolphins – FC Handball (oblouková hala, 11.15).

IN–LINE BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

FOTBAL

SOBOTA. Divize žáci: Písek – Tachov (10.00). KP muži: Čížová – Chýnov (17.00). I. A: Protivín – Frymburk, Branice – Dačice (17.00). I. B: Sm. Lhota – Bechyně (14.30), Kestřany – Stachy (17.00). KP dorostu: Milevsko – Vodňany (10.00).

OP muži: Hradiště B – Mirovice, Skály – Protivín B (17.00). III. třída muži: Záhoří B – Hrazánky, Oslov – Kovářov B (17.00). IV. třída muži: Smetanova Lhota B – Vráž (17.00). OP st. žáci: Sepekov – Mirovice, Záhoří – Bernartice (14.30). OP ml. žáci:Oslov – Mirotice (14.30). OP st. přípravka: Čimelice – Sepekov (14.00), Milevsko B – Mirovice (14.30). OP ml. přípravka: Protivín – Podolí II B (10.00). OP minipřípravka: Mirotice – Čimelice (13.30). OP dorostu Strakonicka: Mirotice – Volyně (15.00).

NEDĚLE. I. B: Bernartice – Borotín (14.00), Záhoří – Vlastiboř (17.00). I. A dorostu: Bernartice – Lomnice (10.00). I. A žáci: Protivín – Vodňany (10.00). KP přípravky v Písku (14.00). KP ženy: Protivín – Koloděje (hř. Milenovice, 10.30).

OP muži: Mirotice – Borovany, Milevsko C – Podolí II, Milenovice – Sepekov, Chyšky – Semice (15.00), Kovářov – Kostelec n/Vlt. (17.00). III. třída muži: Králova Lhota – Krč (10.00), Božetice B – Vojníkov (16.00), Albrechtice n/Vlt. B – Čimelice B, Bernartice B – Čížová B (17.00). IV. třída muži: Am. Milevsko – Podolí II B (10.00), Mirovice B – Putim (10.15), Sepekov B – Veselíčko (15.00), Slabčice – Kestřany B, Boston Kluky – Hradiště C (17.00). OP ml. žáci: Kovářov – Hradiště (10.00). OP st. přípravka: Písek B – Hradiště (10.00). OP ml. přípravka: Čížová – Písek B (14.00). OP minipřípravka: Písek B – Čížová (10.00).