LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Třetí galavečer píseckého hokeje (kulturní dům, 19.00).

HOKEJBAL

NEDĚLE. Utkání nadstavbové části 2. NHbL: HC ŠD Písek – SK Tábor (atletický stadion, 11.00).

HÁZENÁ

SOBOTA. 2. liga st. dorostenky: Písek – Chrudim (oblouková hala, 16.00).

NEDĚLE. 2. liga muži: Písek – Loko Plzeň (oblouková hala, 16.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Utkání play off extraligy juniorů U–18: Sršni Písek – Vyšehrad (sportovní hala, 17.30).

NEDĚLE. Druhé utkání play off extraligy juniorů U–18: Sršni Písek – Vyšehrad (sportovní hala, 10.00).

FLORBAL

NEDĚLE. Turnaj KP žáků v Písku (oblouková hala, 9.00).

VODÁCTVÍ

SOBOTA. 16. ročník Písecké desítky – závodu kolem městského ostrova. Letošní ročník se uskuteční zároveň jako Přebor jihočeského kraje (start v 11.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: Motor – Sršni (8.30), FC ARA – Motor (9.05), Sršni – Svěžící Žďár (9.40), Svěžící Žďár – FC ARA (10.15), AC Parta – Wanasto (10.50), FK Osev – AC Parta (11.25), Wanasto – Platan Protivín (12.00), Platan Protivín – FK Osev (12.35), River Plate – Marná Snaha (13.10),Klapzuba Team – River Plate (13.45), Marná Snaha – Latro (14.20), Latro – Klapzuba Team (oblouková hala, 14.55).

FOTBAL

Sobota. ČFL: FC Písek – Loko Vltavín (10.15). KP: FC Písek B – Bavorovice (12.30), Milevsko – Sezimovo Ústí B (17.00). Divize dorostu: Písek – Domažlice (14.45). I. B: Albrechtice n/Vltavou – Lažiště B (17.00). I. A dorostu: Mirovice – Vacov, Protivín – Blatná (10.00). KP žáci: Milevsko – Hradiště (13.30).

OP muži: Mirotice – Milevsko C (15.00), Sepekov – Chyšky, Protivín B – Milenovice, Kostelec n/Vltavou – Skály, Mirovice – Kovářov, Podolí II – Hradiště B (17.00). III. třída: Čížová B – Oslov (16.00), Vojníkov – Krč (17.00). IV. třída: Hradiště C – Mirovice B (10.00), Veselíčko – Smetanova Lhota B (17.00). OP starší žáci: Mirovice – Záhoří, Sepekov – Kovářov (14.30). OP starší přípravka: Hradiště – Protivín, Milevsko B – Písek B (10.00). OP mladší přípravka: Podolí II B – Čížová (hř. Šamonice, 10.00), Milevsko B – Písek B (11.30).

NEDĚLE. KP dorostu: Písek B – Týn n/Vltavou (14.00). OP muži: Borovany – Semice (17.00). III. třída: Čimelice B – Záhoří B (10.00), Hrazánky – Bernartice B (14.00), Božetice B – Albrechtice n/Vltavou B (16.00), Kovářov B – Králova Lhota (17.00).

IV. třída: Vráž – Amatér Milevsko (hřiště Šamonice, 10.15), Mirotice B – Sepekov B (15.00), Kestřany B – Boston Kluky, Podolí II B – Slabčice (hř. Šamonice, 17.00). OP ml. žáci: Mirotice – Hradiště (13.00), Božetice B – Oslov (14.30). OP st. přípravka: Mirovice – Sepekov (13.30).

VEŘEJNÉ IN–LINE BRUSLENÍ V MILEVSKU

PÁTEK: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.

SOBOTA: 9.30 – 11.00 a 15.30 – 17.00 hodin.

NEDĚLE: 9.30 – 11.00 a 15.30 – 17.00 hodin.

PONDĚLÍ: 15.30 – 17.00 a 18.00 – 19.00 hodin.