HÁZENÁ

SOBOTA. Třetí utkání semifinále play off v interlize žen: Sokol Písek – DHC Slavia Praha (oblouková hala, 17.00). Případný čtvrtý zápase by se hrál v Písku v neděli od 14.00 hodin.

Turnaj mládeže v Milevsku (sportovní hala, 10.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Utkání play off žákovské ligy U–14: Sršni Písek – BK Vysočina (sportovní hala, 17.00).

NEDĚLE. Utkání play off žákovské ligy U–14: Sršni Písek – BK Vysočina (sportovní hala, 11.30).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Přebor Sokolské župy Jihočeské v Písku (sportovní hala, 8.00).

HOKEJBAL

SOBOTA. Dohrávka ve 2. NHbL: HC ŠD Písek – Stars Suché Vrbné (atletický stadion, 15.00).

KUŽELKY

SOBOTA. 2. liga žen: Písek – Jičín (sportovní hala, 10.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Lions – Tomcat (8.30), Tomcat – Veselá Bída (9.05), Veselá Bída – Lions (9.40), FC Špitál – SK Masters (10.15), Chelsea Fans B – FC Špitál (10.50), SK Masters – AISIN (11.25), AISIN – Chelsea Fans B (12.00), Béčka – FC Hazard (12.35), Orange Sheep – Béčka (13.10), FC Hazard – RC Hradiště (13.45), RC Hradiště – Orange Sheep (oblouková hala, 14.20).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: Wanasto – Sršni (13.00), FC ARA – Wanasto (13.35), Sršni – FK Osev (14.10), FK Osev – FC ARA (14.45), Motor – Marná Snaha (15.20), Klapzuba Team – Motor (15.55), Marná Snaha – Svěžící Žďár (16.30), Svěžící Žďár – Klapzuba Team (17.05), AC Parta – River Plate (17.40), Latro – AC Parta (18.15), River Plate – Platan Protivín (18.50), Platan Protivín – Latro (oblouková hala, 19.25).

FOTBAL

SOBOTA. Divize žáci: Písek – Dynamo Č. Budějovice (10.00). KP muži: Čížová – Kaplice (17.00). I. A: Protivín – Katovice, Čimelice – Dobrá Voda (17.00). I. B: Smetanova Lhota – Větrovy (14.30), Kestřany – Sousedovice, Hradiště – Stachy, Záhoří – Bechyně, Božetice – Planá (17.00). KP dorostu: Milevsko – Břilice (10.00). I. A dorostu: Mirovice – Osek (10.00).

OP muži: Kovářov – Podolí II, Skály – Mirovice, Semice – Sepekov (17.00). III. třída: Bernartice B – Čimelice B, Oslov – Hrazánky, Králova Lhota – Čížová B, Krč – Kovářov B (17.00). IV. třída: Smetanova Lhota B – Mirotice B, Boston Kluky – Podolí II B, Putim – Hradiště c (17.00). OP starší žáci: Kovářov – Mirovice (14.30). OP mladší žáci: Hradiště – Božetice B (10.00), Oslov – Kovářov (14.30). OP mladší přípravka: Čížová – Milevsko B (hř. Hradiště, 12.00).

NEDĚLE. KP ženy: Protivín – Kaplice (hř. Milenovice, 10.30). I. A: Branice – Novosedly (17.00). I. B: Bernartice – Chotoviny (17.00). I. A dorostu: Bernartice – Tábor B (10.00). KP žáci: Hradiště – Vimperk (hř. Písek, 10.00). I. A žáci: Protivín – Cehnice, Písek B – Volyně (10.00).

OP muži: Milenovice – Kostelec n/Vltavou, Chyšky – Protivín B (15.00), Milevsko C – Borovany, Hradiště B – Mirotice (17.00). III. třída: Albrechtice n/Vltavou B – Vojníkov, Záhoří B – Božetice B (17.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Veselíčko (10.00), Mirovice B – Kestřany B (10.15), Slabčice – Vráž (17.00). OP starší žáci: Bernartice – Sepekov (14.30). OP mladší přípravka: Písek B – Protivín (17.00). OP dorostu Strakonicka: Mirotice – Lnáře (13.00).