Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam půjdeme o víkendu na Písecku za sportem

Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí, které se budou konat v okrese ve dnech 7. - 8. listopadu.

6.11.2009
SDÍLEJ:

Takto proměnil písecký kanonýr Jan Zušťák penaltu v utkání třetí fotbalové ligy proti Slavoji Vyšehrad. Jak si povede v sobotu 7. 11. proti dalšímu pražskému týmu, SK Motorlet?Foto: Deník/František Bořánek

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku: Real Club – Hasiči (8.30), FK Alfa – Real Club (9.05), Hasiči – FC Davis (9.40), FC Davis – FK Alfa (10.15), Marná Snaha B – FC Unbroken (10.50), Dream Team – Marná Snaha B (11.25), FC Unbroken – Brufen 800 (12.00), Brufen 800 – Dream Team (12.25), FC Tchibuk – Blue Dolphins (13.10), FC Handball – FC Tchibuk (13.45), Blue Dolphins – Chelsea Fans (14.20), Chelsea Fans – FC Handball (oblouková hala, 14.55).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina „A“: Tomcat – Wanasto (8.30), AC Parta – Tomcat (9.05), Wanasto – FC Špitál (9.40), FC Špitál – AC Parta (oblouková hala, 10.15).

BASKETBAL

SOBOTA. Žákovská liga kategorie U–14: Sokol Písek – Sokol pražský (sportovní hala, 16.00).

NEDĚLE. Žákovská liga kategorie U–14: Sokol Písek – Slavoj Litoměřice (sportovní hala, 11.30).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – SK Motorlet Praha (10.15). I. A: Čimelice – Katovice (14.00). I. B: Hradiště – Katovice B, Kestřany – Zdíkov, Božetice – Větrovy (14.00). KP žáci: Hradiště – Tábor B (hř. Písek, 10.00). I. A žáci: Protivín – Doubravice (10.00).

OP muži: Sepekov – Podolí II, Semice – Mirotice, Skály – Kovářov (14.00). III. třída: Krč – Čížová B, Králova Lhota – Hrazánky, Oslov – Čimelice B, Bernartice B – Božetice B, Záhoří B – Albrechtice n/Vlt. B (14.00). IV. třída: Hradiště C – Veselíčko (10.00), Putim – Mirotice B, Boston Kluky – Smetanova Lhota B (14.00).

NEDĚLE. KP muži: Písek B – Chýnov, Milevsko – J. Hradec (14.00). I. B: Záhoří – Met. Tábor (14.00). KP dorostu: Písek B – Rudolfov (9.30). I. A dorostu: Sepekov – Bernartice (10.00). KP žáci: Milevsko – SKP Č. Budějovice (10.30).

OP muži: Borovany – Kostelec n/Vlt., Protivín B – Mirovice, Chyšky – Milevsko C, Milenovice – Hradiště B (14.00). III. třída: Kovářov B – Vojníkov (14.00). IV. třída: Mirovice B – Sepekov B (10.15), Kestřany B – Vráž, Slabčice – Amatér Milevsko (14.00).

LEDNÍ HOKEJ

SOBOTA. KL dorostenci: Milevsko – Veselí n/Lužnicí (9.15). Liga mladší žáci 5. a 6. třídy: Písek – Příbram (10.30). KL junioři: Milevsko – Veselí n/Lužnicí (12.00). 2. liga: Milevsko – J. Hradec (17.00), Písek – Pelhřimov (17.30).

NEDĚLE. Žáci 3. třídy: Milevsko – J. Hradec (9.45). Žáci 4. třídy: Milevsko – J. Hradec (11.30). KP muži: Božetice – Humpolec (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Komterm Aréna v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

PONDĚLÍ. Komterm Aréna v Písku: 17.00 – 18.30 hodin.

Autor: František Bořánek

6.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Neseďte doma aneb Kam vyrazit na venkově

Vítání občánků v Oslově.

V Oslově vítali nové občánky

Rýha v laku za třicet tisíc

Ostrovec - Vandal poškodil lak u vozidla značky Škoda Superb.

OBRAZEM: Knižní ilustrace Šárky Zikové nadchly návštěvníky

Písek - Ilustrace a obrazy pro malé a velké je název výstavy výtvarnice Šárky Zikové, která byla slavnostně zahájená v Malé galerii Sladovny v úterý. Návštěvníci se netajili nadšením.

Klub Krteček si užil ozdravný pobyt v Hošticích

Písek, Střelské Hoštice - Ve dnech 13. – 16. října odjel Klub Krteček na podzimní ozdravný pobyt do školy v přírodě ve Střelských Hošticích.

Co by se líbilo dětem v Záhoří

Záhoří - Nejmladší obyvatelé měli příležitost vyjádřit se k tomu, jak by podle jejich představ měla obec vypadat a co v ní ještě chybí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení