Casta Sokol Písek - Iuventa Michalovce 27:25 (13:15).

Hostující celek utekl v úvodu na 1:3 a později na 2:4, ale přesné trefy Martenkové a Stellnerové znamenaly vyrovnání na 4:4. Pak šel Písek zásluhou Krouské a Dvořákové do vedení na 7:5. V dalších minutách Stellnerová a Krouská posunuly skóre na 9:6 a domácí trenér Salač si vzal oddechový čas. Poslední branku vstřelila michalovská Piskayová a do šaten se šlo za stavu 13:15 pro Michalovce.

Druhou polovinu zápasu začal lépe soupeř, který šel do vedení na 13:17, ale ve 42. min. vykřesala Vrabcová svým gólem naději na obrat v zápase – 19:20. Za dvě minuty vyrovnala Krouská na 21:21 a diváci se dostávali do varu. Zvláště pak, když brankářka Vařečková kryla několik nebezpečných střel a trháků soupeře. Písek pak vedl 23:21, Michalovce vyrovnaly a vedly 23:25. Když už to s domácím týmem nevypadalo dobře, došlo k nečekanému obratu.

V 58. min. srovnala Vrabcová ze sedmičky na 25:25 a poté Stellnerová po rychlém trháku dala mazácky přes zkušenou brankářku Kudročovou na 26:25. Z následného protiútoku nastřelila hostující hráčka tyč písecké branky. Drama vrcholilo a slabší povahy se nevydržely dívat na to, co se děje na hrací ploše. V poslední minutě zápasu rozhodla svým gólem Vrabcová.

Trenér píseckého týmu Jan Salač po utkání řekl:

"Michalovce k nám přijely s určitým stínem porážek z předchozích zápasů a určitě u nás chtěly vyhrát. Hostující hráčky si myslelyy, že to budou mít v Písku snadné, ale my jsme jim od samého začátku dávali jasně najevo, že chceme rovněž zvítězit.V prvním poločase jsme neproměnili sedmičku, dva náskoky a dělali jsme zbytečné technické chyby. To nás stálo hodně fyzických i psychických sil.

A také jsme ztratili čtyřbrankový náskok. Nicméně ve druhém poločase naše děvčata zabojovala, otočila zápas ve svůj prospěch a zaslouženě vyhrála. Za to jim patří můj velký obdiv a poděkování za předvedený výkon. Výborně zachytala Lenka Vařečková, byl to její zápas.V mnoha důležitých momentechdružstvo podržela. Ve středu 28. října hrajeme doma s týmem ŠKP Bratislava a bude to opět velká bitva."

Sestava a branky Písku: Vařečková, Ulrichová - Vrabcová 6/3, Krouská 6, Dvořáková 4, Stellnerová 3, I. Luzumová 3/1, Crhová 3/2, Martenková 1, Moravcová 1, Hemrová, Šichmanová, Zelenková, Rusfelová. Nejvíce branek za Michalovce:Obšatníková 8, Škľaruková 6, Hricíková 3. Napomínání 2:2, vyloučení 3:5, sedmičky 8/6:2/1, rozhodčí Kohout a Vaník, přihlíželo 250 diváků.