Před několika dny se ve sportovní hale v Železném Brodě uskutečnil další závod sportovní sezony 2009–2010 v soutěžním aerobiku Master Class, který pořádal Český svaz aerobiku.Účast dívek z mistrovských klubů celé ČR naznačovala, že i tentokrát je přítomna širší republiková špička závodnic.

Klub EDITA Sokol AK získal ve velmi silné konkurenci, mimo jiné, jedenáct finálových účastí, z toho v kategorii 8 – 10 let Tereza Čejková zlatou medaili a Adéla Herbrychová stříbro. Klub EDITA Sokol AK se soutěže zúčastnil v počtu 16 dívek.

Výsledky závodu:

Kategorie 6 – 7 let (celkem 34 soutěžících): V této kategorii se ve finále prezentovala závodnice Kateřina Kouklová (Milevsko).

Kategorie 8 –10 let (94): V této kategorii se základního kola zúčastnily a do čtyřicetičlenného semifinále postoupily Kateřina Fuková (Sepekov) a Andrea Kouklová (Milevsko).Do patnáctičlenného finále postoupila Táňa Ryantová (Hrejkovice), Sandra Fáberová (Nadějkov) a Michaela Veselá (Písek).

Konečné velmi pěkné čtvrté místo obsadila Klára Hrdličková (Písek), výborné druhé místo Adéla Herbrychová (Strakonice) a vynikající první místo Tereza Čejková (Milevsko).

Kategorie 11 – 13 let (75): Zde se v základním kole prezentovala a do třicetičlenného semifinále postoupila Šárka Nováková (Kovářov). Do užšího patnáctičlenného finále se zaslouženě probojovala a konečné pěkné šesté místo obsadila Tereza Kahounová (Kovářov), velmi dobré čtvrté místo obsadila Renata Marhanová (Čimelice).

Kategorie 14 – 16 let (28): V této kategorii se v semifinále prezentovala Veronika Kubecová (Písek). Do patnáctičlenného finále postoupily dva závodnice, Dagmar Vlčková a Adéla Boučková (obě Čimelice). Adéla Boučková zároveň obdržela cenu Miss Sympatie ve této kategorii.

Kategorie 17 let a více (18): Zde se v semifinále prezentovala a po postupu do finále obsadila konečné velmi dobré 5. místo Edita Šťastná (Písek), která získala ve své kategorii zároveň i titul Miss Sympatie.