Letošního ročníku, který pořádaly atletické oddíly Sokola a Atletiky Písek, se zúčastnili závodníci nejen z Česka, ale i z německého Deggendorfu, jedna juniorka, startující za SK Libín, byla dokonce z Ameriky.

Startérem závodu, který patří k nejstarším v Čechách (1. ročník se konal počátkem listopadu 1925), byl, jako již tradičně v kraťasech, oblíbený herec Pavel Nový.

VÝSLEDKY:

Žákyně přípravka (roč. 2002 – 03, 10 startujících) – 660 m: 1. Kateřina Strusková (Čéčova ČB) 2:55, 2. Anežka Honsová (Vimperk) 2:58, 3. Aneta Šimerová (Čéčová ČB) 3:01 min.

Žáci přípravka (2002–03, 11) – 660 m: 1. Libor Faber (ZŠ Bernartice) 2:51, 2. Peter Gergely (Písek) 3:03, 3. Matěj Vlach (Čéčova ČB) 3:05 min.

Žákyně nejmladší (2000–01, 8) – 660 m: 1. Tereza Surá (Čéčova ČB) 2:36, 2. Jana Hejtmánková (Atletika Katovice) 2:46, 3. Kamila Pilíková (ČZ Strakonice) 2:48 min.

Žáci nejmladší (2000–01, 8) – 660 m: 1. František Honsa (Šumavan Vimperk), 2. Vít Kozák (Atletika Písek) 2:30, 3. Martin Svoboda (Čéčova ČB) 2:39 min.

Žáci mladší I. (1998–99, 15) – 1 km: 1. Pavel Kovalčuk 3:36, 2. Michal Svoboda (oba Čéčova ČB) 3:42, 3. Martin Hrabák (Ski klub Písek) 3:45 min.

Žákyně mladší I. (1998–99, 9) – 660 m: 1. Adéla Novotná 2:26, 2. Eva Kunová (obě Čéčova ČB) 2:26, 3. Denisa Houdková (Atletika Katovice) 2:28 min.

Žáci mladší II. (1996–97, 4) – 1 km: 1. Jiří Ingeduld (Sokol ČB) 3:48, 2. Andreas Eder (Deggendorf) 3:48, 3. Milan Baigar (Atl. Katovice) 4:09 min.

Žákyně mladší II. (1996–97, 13) – 660 m: 1. Michaela Kašová (Atletika Písek) 2:16, 2. Kristýna Kožíšková (Čtyři Dvory) 2:21, 3. Vendula Vačkářová (Atletika Katovice) 2:24 min.

Žáci starší (1994–95, 4) – 1730 m: 1. Gustav Had (SKP ČB) 5:56, 2. Václav Lebeda (Libín) 6:00, 3. Nicolas Bork (Deggendorf) 7:39 min.

Žákyně starší (1994–95, 9) – 1km: 1. Anna Schwarzová (Čéčova) 3:33, 2. Katharina Reinerová (Deggendorf) 03:35, 3. Pavla Kohoutková (Čéčova) 3:46 min.

Dívky předškolní (2004 a ml., 9) – 100 m: 1. Eliška Horváthová (Atl. Písek) 26, 2. Anna Zrustová (Borotín) 26, 3. Magdaléna Lisová (Atl. Písek) 27,0 sec.

Chlapci předškolní (2004 a ml., 7) – 100 m: 1. Rostislav Mikšl (Č. Budějovice) 29, 2. Stanislav Dědič (Kanoistika Písek) 31, 3. Matěj Bečvář (Písek) 35 sec.

Dorostenky (1992–93, 4) – 1730 m: 1. Barbora Hlaváčková (Šutri Prachatice) 7:23, 2. Michala Budínová (Čéčova ČB) 7:55, 3. Barbara Pongratzová (Deggendorf) 7:59 min.

Junioři (1990–91, 3) – 3330 m: 1. Jiří Csirik (Šutri Prachatice) 13:06, 2. Vojtěch Skřivan (Libín) 14:25, 3. Miloslav Řehoř (Čimelice) 14:29 min.

Juniorky (1990–91, 4) – 1730 m: 1. Lucie Mašánová (N. Město n/Metují) 7:17, 2. Hilary Leonardová (Libín, USA) 7:27, 3. Nikola Filková (ČZ Strakonice) 8:17 min.

Ženy 20 – 34 let (1989–75, 10) – 3330 m: 1. Jana Melichová (Čéčova) 12:50, 2. Lucie Špatenková (SKP ČB) 13:03, 3. Dana Šatrová (USK Praha) 13:05 min.

Ženy 35 – 44 let (1974–65, 2) – 3330 m: 1. Šárka Grabmüllerová (Ski Šumava) 14:02, 2. Melanie Zieglerová (Deggendorf) 15:33 min.

Ženy 45 – 54 let (1964–55, 2) – 3330 m: 1. Květa Valentová (AVC Praha) 15:38, 2. Helena Fanturová (Spartak Praha 4) 16:50 min.

Ženy 55 let a st. (+1954) – 3330 m: 1. Božena Hronová (Šutri Prachatice) 16:32, 2. Věnceslava Pokorná (Kovo〜štrot Praha) 16:50, 3. Irena Výborná (Sokol Vodňany) 19:25 min.

Muži mílaři (1989 a dříve, 12) – 4930 m: 1. Jan Pernica (Slavia Praha) 17:29, 2. M. Serbessa (Sokol ČB) 17:53, 3. Michal Jarolím (VS Tábor) 17:54 min.

Muži A (1989 a dříve, 16) – 8130 m: 1. Lukáš Kourek (N. Město na Moravě) 29:27, 2. M. Serbessa (Sokol ČB) 30:48, 3. Jan Paták (Deggendorf) 31:13 min.

Muži 40 – 49 let (1969–60) – 4930 m: 1. Erwin Beshir (Zdice) 18:13, 2. Jiří Jansa (Atletika Písek) 18:18, 3. Radek Kučera (Čejetice) 18:24 min.

Muži 50 – 59 let (1959–50, 8) – 4930 m: 1. BohuslavRodina (Atletika Písek) 19:19, 2. Jaroslav Nenadál (Praha 1) 19:24, 3. Miroslav Huspeka (B&M Triatlon ČB) 22:24 min.

Muži 60 – 69 let (1949–40, 7) – 4930 m: 1. Jaroslav Čech (Liga 100 Praha) 22:49, 2. Zd. Mikšovský (Včelná) 23:38, 3. Josef Navrátil (Strašnice) 23:47 min.

Muži 70 let a starší (1939 a dříve, 2) – 4930 m: 1. Vladimír Řápek (AVC Praha) 25:26, 2. Jaroslav Putschögl (Sokol Písek) 26:09 min.