HÁZENÁ

SOBOTA. Interliga žen: Casta Sokol Písek – TJ Házená Jindřichův Hradec (oblouková hala, 15.00).

NEDĚLE. 2. liga žen: Milevsko – Ústí n/Labem (sportovní hala, 10.30), Písek B – Astra Praha (15.00). Liga mladší dorostenky: S. Písek – Jindřichův Hradec (11.00). 2. liga starší dorostenky: S. Písek – Astra Praha (13.00). 2. liga muži: S. Písek – Bohemians Praha (oblouková hala, 17.00).

FLORBAL

SOBOTA. Turnaj krajské ligy mužů v Písku (oblouková hala, 8.00).

HOKEJBAL

NEDĚLE. 2. ČNHbL: HC ŠD Písek – HBC Zliv (atletický stadion, 11.00).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: FC Pitbulls – FC Roma (18.00), CSKA Hrejkovice – Noři (19.00), Milhaus Devils – Draci (20.00), Vzduchotaktici – FC Holba Zhoř (hřiště s umělým povrchem, 21.00).

SOBOTA. Milevská liga: Lvíčata – Srdcaři (10.00), STS Chvojkovice – Jickovice 2004 (11.00), FC Šibeňák – FC GOGO (hřiště s umělým povrchem, 12.00).

FOTBAL

SOBOTA. Divize žáci: Písek – Doubravka (UMT, 10.00). KP: Čížová – J. Hradec (16.30). I. A: Čimelice – Lažiště, Protivín – Netolice, Branice – Čtyři Dvory (16.30). I. B: Smetanova Lhota – Borotín (14.00), Hradiště – Štěkeň, Božetice – Chotoviny (16.30). KP dorostu: Milevsko – Soběslav (10.00).

OP muži: Semice – Borovany, Skály – Kostelec n/Vltavou, Kovářov – Mirovice (16.30). III. třída: Bernartice B – Kovářov B (16.00), Králova Lhota – Vojníkov, Oslov – Krč, Záhoří B – Čížová B, Albrechtice n/Vltavou B – Hrazánky (16.30). IV. třída: Boston Kluky – Kestřany B, Smetanova Lhota B – Veselíčko (16.30).

OP starší žáci: Záhoří – Sepekov (14.00). OP mladší žáci: Oslov – Mirotice (14.00). OP starší přípravka: Protivín – Sepekov (10.00), Čimelice – Mirovice (14.00), Milevsko B – Hradiště (16.00). OP mladší přípravka: Čížová – Protivín (hřiště Hradiště, 10.00), Milevsko B – Podolí II (14.30). OP mini přípravka: Čížová – Mirotice (hřiště Hradiště, 12.00).

NEDĚLE. I. B: Kestřany – Vimperk, Záhoří – Malšice, Bernartice – Větrovy (16.30). I. A dorostu: Sepekov – Kunžak, Bernartice – Sok. S. Ústí (10.00). KP žáci: Hradiště – Milevsko (9.00). I. A žáci: Protivín – Prachatice B (10.00). KP ženy: Protivín – Koloděje (hřiště Milenovice, 10.00). OP muži: Chyšky – Sepekov, Milenovice – Protivín B (15.00), Hradiště B – Podolí II, Milevsko C – Mirotice (16.30).

III. třída: Božetice B – Čimelice B (16.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Vráž (10.00), Mirovice B – Hradiště C (10.15), Sepekov B – Mirotice B (15.00), Slabčice – Podolí II B (16.30). OP starší žáci: Bernartice – Kovářov (14.00). OP mladší žáci: Kovářov – Božetice (10.00). OP mini přípravka: Písek B – Čimelice (16.30).

LEDNÍ HOKEJ

SOBOTA. Turnaj žáků 4. tříd v Milevsku (9.15). Liga mladší žáci 5. a 6. třídy: Písek – Tábor (10.30). KP junioři: Milevsko – Soběslav (18.00).

NEDĚLE. Přátelské utkání týmu TJ Božetice (ZS v Milevsku, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 13.30 – 15.00 hodin.

TURISTIKA

SOBOTA. KČT Otava Písek pořádá pěší výlet – Žižkovo rodiště. Trasa: Trocnov – Žižkovo rodiště – Ostrolovský Újezd – Borovany. Pěšky 11 km. Odjezd v 5.59 hod. z hlavního nádraží ČD Písek, návrat vlakem v 16.48 hodin.