IN–LINE HOKEJ

SOBOTA. Přípravné utkání žen v Písku: Česká republika – Francie (Komterm Aréna, 16.00).

NEDĚLE. Přípravné utkání žen v Písku: Česká republika – Francie (Komterm Aréna, 10.00).

TENIS

SOBOTA. 8. ročník klubového turnaje ve smíšených čtyřhrách v Milevsku (9.00). Pořádá TK ZVVZ.

ŠERM

SOBOTA. Mistrovství ČR v Písku (sportovní hala, 9.00). Pokračování v neděli (9.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ IN–LINE V MILEVSKU

PÁTEK: 17.00 – 18.30 hodin.

SOBOTA: 17.00 – 18.30 hodin.

NEDĚLE: 17.00 – 18.30 hodin.

PONDĚLÍ: 17.00 – 18.30 hodin.

FOTBAL

SOBOTA. Divize dorostu: Písek – S. Ústí (10.00). KP dorostenci: FC ZVVZ – Čtyři Dvory (10.00). I. A: Protivín – Rudolfov, Branice – Dříteň (17.00). I. B: Mirovice – Větrovy, Kestřany – Božetice (17.00). I. A dorostenci: Sepekov – Slavonice (10.00). OP muži: Smetanova Lhota – Milenovice (14.30), Mirotice – Borovany (15.00), Krč – Sepekov, Kovářov – Chyšky, Semice – Skály (17.00). III. třída: Vojníkov – Oslov, Hradiště B – Čížová B (hř. Hradiště), Albrechtice n/Vlt. B – Kestřany B, Králova Lhota – Záhoří B (17.00). IV. třída: Hradiště C – Podolí II B (hř. Šamonice, 10.00), Bernartice B – Slabčice, Smetanova Lhota B – Mirovice B, Boston Kluky – Putim (17.00). OP mladší přípravky 4 + 1: Podolí II – Mirotice (10.00, hř. Šamonice).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – J. Hradec (10.00). I. A žáci: Hradiště – Prachatice B (hřiště Hradiště), Protivín – Osek (10.00). I. A: Písek B – Osek (17.00). I. B: Bernartice – Albrechtice n/Vlt. (17.00). OP muži: Kostelec n/Vlt. – Protivín B, FC ZVVZ C – Podolí II (17.00). III. třída: Božetice B – Kovářov B (16.00), Čimelice B – Hrazánky (17.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Vráž (10.00). OP mladší přípravky 4 + 1: Písek – Čížová (15.00).

TURISTIKA

SOBOTA. KČT Otava Písek pořádá autobusový zájezd – Mělnicko a Kokořínsko. Trasa: Krabčice – Říp (456 m. n. m.) – Mělník – Kokořín (hrad) – Pokličky – Liběchov. Pěšky: skupina „A“ 8 km, skupina „B“ 5 km. Odjezd ze stanice MHD v Písku u městského úřadu v Budovcově ulici v 6.00 hod., návrat do 21.00 hodin.