Přinášíme druhou část výsledků.

Dálka hoši (roč. 1996–97, 2 startující): 1. Lukáš Beneš (TJ Blatná) 372 cm, 2. Vít Strouhal (TJ Chyšky) 319 cm.

Míček hoši (1996–97, 2): 1. Lukáš Beneš (TJ Blatná) 39,20 m, 2. Vít Strouhal (TJ Chyšky) 36,49 m.

200 m dívky (2002–03, 3): 1. Lucie Vyoralová (Písek) 43,35, 2. Michala Kubecová (Atl. Písek) 53,10, 3. Štěpánka Krčalová (Atl. Katovice) 54,85 sec.

200 m hoši (2002–03, 4): 1. Petr Bamenský (Sokol ČB) 39,38, 2. Adam Motejzík 43,25, 3. Pavel Hlava (Atletika Katovice) 45,66 sec.

400 m dívky (2000–01, 5): 1. Kristýna Kačírková 1:28,91, 2. Julie Buzická 1:29,74, 3. Hana Slabová (všechny Atletika Písek) 1:34,40 min.

400 m hoši (2000–01, 8): 1. David Polanský (Protivín) 1:26,65, 2. Václav Strouhal (TJ Chyšky) 1:26,74, 3. Vojtěch Kapr (Atletika Katovice) 1:28,85 min.

600 m dívky (1998–99, 2): 1. Denisa Houdková (Atletika Katovice) 2:11,72, 2. Magdalena Malečková (Atletika Písek) 2:34,11 min.

600 m hoši (1998–99, 7): 1. Petr Louda (TJ Blatná) 2:07,83, 2. Josef Jakeš (TJ Chyšky) 2:09,89, 3. Miroslav Hejl (Písek) 2:13,78 min.

1000 m ml. žákyně (1998–97, 2): 1. Barboba Šambergerová (PSK Olymp Praha) 3:26,58, 2. Vendula Vačkářová (Atl. Katovice) 3:55,40 min.

1000 m ml. žáci (1996–97, 2): 1. Lukáš Beneš (TJ Blatná) 3:44,20, 2. Vít Strouhal (TJ Chyšky) 4:22,99 min.

1000 m st. žákyně (1994–95, 1): 1. Anna Šambergerová (PSK Olymp Praha) 3:13,99 min.

1000 m st. žáci (1994–95, 2): 1. Jakub Žák (TJ Blatná) 3:06,16, 2. Daniel Houzar (ZŠ Tylova Písek) 3:13,49 min.

1000 m dorostenci (1992–93, 5): 1. Tomáš Sláma (Sporting Příbram) 2:43,54, 2. Vojtěch Mejta (Sokol ČB) 3:00,55, 3. Michal Fučík (TJ Chyšky) 3:05,22 min.

1000 m junioři (1990–91, 2): 1. Ondřej Maruška (Sokol ČB) 2:40,10, 2. Miloslav Řehoř (AC Čimelice) 3:7,83 min.

200 m ženy (1989 a dříve, 3): 1. Michaela Hejlová (Atl. Písek) 28,60, 2. Veronika Vostřáková 30,99, 3. Markéta Jakešová (obě TJ Chyšky) 31,40 sec.

200 m muži (1989 a dříve, 2): 1. David Říha (Dukla Praha) 25,27, 2. Michal Fučík (TJ Chyšky) 26,24 sec.

1000 m ženy A (1970–1989, 5): 1. Lucie Sekanová (Sokol České Budějovice 2:47,86, 2. Petra Dupalová (Sparta Praha) 3:04,35, 3. Markéta Jakešová (TJ Chyšky) 3:53,86 sec.

1000 m muži A (1970–1989, 7): 1. Josef Krygar (Sokol ČB) 2:34,75, 2. Martin Tipka (KIN ČB) 2:39,96, 3. Tomáš Sláma (Sporting Příbram) 2:45,44 min.

1000 m muži B (1960–1969, 4): 1. Jiří Jansa (Atletika Písek) 2:52,30, 2. Zdeněk Vosátka (Písek) 3:30,03, 3. Tomislav Dědič (Sokol Písek) 3:36,76, 4. Rostislav Kudrlička (Kluky) 3:44,84 min.

1000 m muži C (1950–1959, 3): 1. Bohuslav Rodina (Atletika Písek) 3:03,33, 2. Miroslav Huspeka (MH Triatlon ČB) 3:16,51, 3. Pavel Kašpar (Písek) 3:30,88 min.

1000 m muži D (1940–1949, 4): 1. Václav Šejbl (Atletika Písek) 3:17,75, 2. Ladislav Sládek (Sokol Písek) 3:37,39, 3. Karel Boháč (Liga 2000 Tábor) 3:54,20, 4. Václav Sláma (Písek) 4:00,71 min.

1000 m muži E (1939 a dříve, 2): 1. Jar. Putschögl (Sokol Písek) 4:01,24, 2. K. Schneider (E–ON Triatlon) 5:41,20 min.

PAVEL PRŮŠA