HÁZENÁ

SOBOTA. Třetí utkání o třetí místo v interlize žen: Casta Sokol Písek – DHC Slavia Praha (oblouková hala, 15.00). Případné čtvrté utkání by se hrálo v neděli od 11.00 hodin.

CYKLISTIKA

SOBOTA. Ski klub Písek pořádá 8. ročník slalomu na horských kolech na zdejším lyžařském svahu.Start 1. kola v 11.30 hodin, poté následují 2. a 3. kolo. Vyhlášení výsledků se uskuteční 30 minut po dojetí posledního závodníka.

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: Extrémní znalci – Jickovice 2004 (18.00), Vzduchotaktici – Noři (19.00), Draci – HC VIX (20.00), Lvíčata – Milhaus Devils (malé hřiště s UMT, 21.00).

SOBOTA. Milevská liga. FC GOGO – CSKA Hrejkovice (11.00), FC Holba Zhoř – FC GOGO (malé hřiště, 12.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Oblastní přebor kategorie nadějí v Milevsku (sportovní hala, 9.30).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ IN–LINE V MILEVSKU

PÁTEK: 16.30 – 18.00 hodin.

NEDĚLE: 17.00 – 18.30 hodin.

TENIS

SOBOTA. SŽL: TK ZVVZ Milevsko – TC Slovan Jindřichův Hradec (9.00).

NEDĚLE. DORL: TK ZVVZ Milevsko B – TK MAS Sezimovo Ústí B (9.00), MŽ: TK ZVVZ Milevsko A – Jiskra Třeboň (13.00), TK ZVVZ Milevsko B – TC Český Krumlov (13.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: Veselá Bída – Sršni (8.30), FK Osev – FC Hazard (9.05), Sršni – River Plejt (9.40), FC Unbroken – FK Osev (10.15), River Plejt – Motor (10.50), FC ARA – FC Unbroken (oblouková hala, 11.25).

Druhé čtvrtfinále play off okresního přeboru v Písku: Palma – FC Davis (12.00), Chelsea Fans – FC Tchibuk (12.45), Dream Team – Marná Snaha A (13.30), Blue Dolphins – Hasiči (oblouková hala, 14.15).

FOTBAL

SOBOTA. KP dorostenci: FC ZVVZ – Protivín (9.00). Divize dorostenci: Písek – Rokycany (10.00). I. A dorostenci: Mirovice – Vodňany (10.00). KP: Čížová – Vodňany (17.00). I. A: Protivín – Sedlice, Písek B – Frymburk (17.00). I. B: Kestřany – Větrovy, Božetice – Čimelice (17.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Sepekov (14.30), Mirotice – Krč (15.00), Semice – Podolí II, Skály – Borovany (17.00). III. třída: Hradiště B – Božetice B, Králova Lhota – Kovářov B, Záhoří B – Hrazánky (17.00). IV. třída: Bernartice B – Mirotice B (16.00), Smetanova Lhota B – Amatér Milevsko, Boston Kluky – Veselíčko, Putim – Podolí II B (17.00). OP st. žáci: Semice – Mirotice (14.30). OP st. přípravka: Hradiště – FC ZVVZ C (10.00), Písek B – Protivín (15.00). OP ml. přípravky 7 + 1: Čížová – FC ZVVZ A (hř. Hradiště, 14.00), Písek B – Protivín (16.30). OP ml. přípravky 4 + 1: Čížová – Podolí II (hř. Hradiště, 12.00).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – Bohemians Praha B (10.00). I. A dorostenci: Sepekov – Veselí, Božetice – Slavonice (10.00). I. A žáci: Hradiště – Stachy (atl. stadion v Písku), Protivín – Strakonice B (10.00). KP žáci: FC ZVVZ – Soběslav (13.30). KP přípravek v Písku. Účast: Kaplice, Tábor, Písek (15.00). I. A: Branice – Malšice (17.00). I. B: Bernartice – Met. Tábor, Záhoří – Hradiště (17.00).

OP muži: Milenovice – Chyšky (15.00), FC ZVVZ C – Protivín B, Kovářov – Kostelec n/Vlt. (17.00). III. třída: Albrechtice n/Vlt. B – Vojníkov (16.00), Čimelice B – Oslov, Kestřany B – Čížová B (17.00). IV. třída: Mirovice B – Slabčice (10.15), Hradiště C – Vráž (17.00). OP starší žáci: Božetice – Mirovice (13.30), Bernartice – Záhoří, Kovářov – Sepekov, Kestřany – Králova Lhota (14.30). OP starší přípravky: Mirovice – Kovářov (13.30). OP mladší přípravky 4 + 1: FC ZVVZ – Písek (9.30).