Závody uspořádaly atletické oddíly TJ Sokol a Atletika Písek.

Výsledky mládeže:

50 m dívky (roč. 2002 – 2003, 3 startující): 1. Lucie Vyoralová (Písek) 9,3, 2. Štěpánka Krčalová (Atletika Katovice) 11,3, 3. Michala Kubecová (Atletika Písek) 12, 3 sec.

50 m hoši (2002–2003, 5): 1. Adam Motejzík (Atletika Písek) 9,9, 2. Pavel Hlava (Atletika Katovice) 10,1, 3. Kristián Karvánek (Písek) 10,8, 4. Tomislav Dědič 11,0, 5. Stanislav Dědič (oba Sokol Písek) 14,4 sec.

50 m dívky (2000–2001, 5): 1. Lucie Sokolová (TJ Blatná) 9,19, 2. Kristýna Kačírková 9,23, 3. Julie Buzická 9,45, 4. Hana Slabová (všechny Atletika Písek) 10,16 sec.

50 m hoši (2000–2001, 6): 1. David Polanský (Protivín) 8,96, 2. Václav Strouhal (TJ Chyšky) 9,01, 3. David Český 9,81, 4. Lukáš Kubec (Atletika Písek) 9,90 sec.

50 m dívky (1998–1999, 3): 1. Denisa Houdková (Atletika Katovice) 9,23, 2. Hana Loudová (TJ Blatná) 9,46, 3. Magdalena Malečková (Atletika Písek) 10,08 sec.

50 m hoši (1998–1999, 8): 1. Petr Louda (TJ Blatná) 8,25, 2. Josef Jakeš (TJ Chyšky) 8,34, 3. Ondřej Kašpar (Písek) 8,74 sec.

60 m ml. žákyně (1996–1997, 6): 1. Monika Třeštíková (Atletika Písek) 9,42, 2. Vendula Vačkářová (Atletika Katovice) 9,54, 3. Michaela Kašová (Atletika Písek) 9,62 sec.

60 m ml. žáci (1996–1997, 2): 1. Vít Strouhal (TJ Chyšky) 9,62, 2. Lukáš Beneš (TJ Blatná) 9,81 sec.

Dálka dívky (2002–2003, 3): 1. Lucie Vyoralová (Písek) 192 cm, 2. Michala Kubecová (Atletika Písek) 148 cm.

Míček dívky (2002–2003, 3): 1. Lucie Vyoralová (Písek) 12,76 m, 2. Michala Kubecová (Atletika Písek) 5,66, 3. Štěpánka Krčalová (Atletika Katovice) 4,64 m.

Dálka hoši (2002–2003, 5): 1. Adam Motejzík (Atletika Písek) 237 cm, 2. Pavel Hlava (Atletika Katovice) 213 cm, 3. Kristián Karvánek (Písek) 213 cm.

Míček hoši (2002–2003, 5): 1. Pavel Hlava (Atl. Katovice) 13,27 m, 2. Kristián Karvánek (Písek) 12,73 m, 3. Adam Motejzík (Atl. Písek) 9,80 m.

Dálka dívky (2000–2001, 5): 1. Kristýna Kačírková (Atl. Písek) 272 m, 2. Gabriela Hanzalová 244 m, 3. Lucie Sokolová (obě TJ Blatná) 232 m.

Míček dívky (2000–2001, 5): 1. G. Hanzalová 16,87, 2. L. Sokolová (obě TJ Blatná) 16,14 m, 3. Hana Slabová (Atletika Písek) 10,49 m.

Dálka hoši (2000–2001, 7): 1. David Polanský (Protivín) 285, 2. Václav Strouhal (TJ Chyšky) 255, 3. Vojtěch Kapr (Atletika Katovice) 247 cm.

Míček hoši (2000–2001, 7): 1. Václav Strouhal (TJ Chyšky) 32,63 m, 2. Vojtěch Kapr (Atl. Katovice) 25,22 m, 3. David Polanský (Protivín) 22,13 m.

Dálka dívky (1998–1999, 3): 1. Denisa Houdková (Atletika Katovice) 265 cm.

Míček dívky (1998–1999, 3): 1. D. Houdková (Atl. Katovice) 18,21 m, 2. H. Loudová (TJ Blatná) 15,81 m, 3. M. Malečková (Atl. Písek) 13,20 m.

Dálka hoši (1998–1999, 8): 1. Petr Louda (Blatná) 363 cm, 2. David Přibyl (FC Písek) 336 cm, 3. Ondřej Kašpar (Písek) 334 cm.

Míček hoši (1998–1999, 9): 1. Ondřej Kašpar (Písek) 36,67 m, 2. Josef Jakeš ((TJ Chyšky) 31,09 m, 3. Matěj Kubiš (Atletika Písek) 29,53 m.

Dálka dívky (1996–1997, 6): 1. Monika Třeštíková 411 cm, 2. Michaela Kašová (obě Atletika Písek) 365 cm, 3. Vendula Vačkářová (Atletika Katovice) 333 cm.

Míček dívky (1996–1997, 6): 1. Klára Zuntová (Písek) 30,35 m, 2. Michaela Kašová 30,23 m, 3. Monika Třeštíková (obě Atletika Písek) 28,25 m.

Druhou část výsledkové listiny přineseme v příštích dnech.

PAVEL PRŮŠA