ATLETIKA

PÁTEK. 3. ročník atletických závodů Písecký kilometr. Vložený závod dětské všestrannosti (atletický stadion v Písku, 9.00).

Skalská míle 2009. Délky tratí v běhu a v chůzi – 1,8 km. Prezentace v 9.00 – 9.45, start pochodu v 9.45, start běžeckého závodu v 10 hodin na návsi ve Skalách.

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: FC Holba Zhoř – Extrémní znalci (18.00), STS Chvojkovice – FC GOGO (19.00), Noři – Milhaus Devils (20.00), Jickovice 2004 – Draci (malé hřiště s UMT, 21.00).

SOBOTA. Milevská liga: HC VIX – Vzduchotaktici (11.00), FC Šibeňák – Lvíčata (malé hřiště s UMT, 12.00).

RYBOLOVNÁ TECHNIKA

SOBOTA. Jarní kolo 1. ligy v Písku. Prezentace: 8.30 – 8.50 hod., zahájení závodu v 9.15 (atletický stadion v Písku).

TENIS

SOBOTA. Dospělí: TK ZVVZ Milevsko B – Start České Budějovice B (9.00).

NEDĚLE. Dorost: TK ZVVZ Milevsko B – TK Český Krumlov (9.00), mladší žáci: TK ZVVZ Milevsko B – TK Pelhřimov B (9.00).

FUTSAL–FIFA

PÁTEK. Okresní soutěž – skupina o postup: Orange Sheep – FC ARA (8.30), Marná Snaha B – Orange Sheep (9.05), FC ARA – Motor (9.40), Motor – Marná Snaha B (10.15), River Plejt – FC Hazard (13.50), FC Unbroken – River Plejt (14.25), FC Hazard – Veselá Bída (15.00), Veselá Bída – FC Unbroken (oblouková hala, 15.35).

Okresní přebor – 1. čtvrtfinále play off: Hasiči – Blue Dolphins (10.50), Marná Snaha – Dream Team (11.35), FC Tchibuk – Chelsea Fans (12.20), FC Davis – Palma (oblouková hala, 13.05).

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění: Latro – Svěžící Žďár (8.30), RC Hradiště – Latro (9.05), Svěžící Žďár – Klapzuba team (9.40), Klapzuba team – RC Hradiště (10.15), Wanasto – AC Parta (10.50), AISIN – Wanasto (11.25), AC Parta – SK Masters (12.00), SK Masters – AISIN (12.35), Tomcat – Béčka (13.10), Platan Protivín – Tomcat (13.45), Béčka – Platan Club Písek (14.20), Platan Club Písek – Platan Protivín (oblouková hala, 14.55).

INLINE HOKEJ

PÁTEK. Extraliga mužů v Písku: ILHC Písek – Čerti Kladno (12.00), ILHC Písek – Berounští Medvědi (Komterm Arena, 14.00).

SOBOTA. Extraliga mužů v Písku: ILHC Písek – Slavia Praha (Komterm Arena, 12.00).

FOTBAL

PÁTEK. I. A dorostenci: Mirovice – Lhenice, Božetice – Sepekov (10.00), Bernartice – Vacov (14.00). Finále Poháru OFS Písek v Branicích: Podolí II – Sepekov (17.00).

SOBOTA. ČFL: FC Písek – Letohrad (10.15). I. A: Branice – Soběslav (17.00). I. B: Albrechtice n/Vlt. – Záhoří, Mirovice – Bělčice (17.00). KP dorostenci: FC ZVVZ – Bechyně (10.00). KP žáci: Písek B – FC ZVVZ (14.00).

OP muži: Podolí II – Skály, Kostelec n/Vltavou – Smetanova Lhota, Krč – Kovářov (17.00). III. třída: Oslov – Čížová B, Vojníkov – Králova Lhota (17.00). IV. třída: Mirotice B – Smetanova Lhota B (15.00), Veselíčko – Putim, Hradiště C – Bernartice B (17.00). OP starší žáci: Záhoří – Králova Lhota, Sepekov – Kestřany, Mirovice – Semice (14.30), Mirotice – Kovářov (15.00). OP mladší přípravka 7 + 1: Čížová – Písek B (hř. Hradiště), Protivín – FC ZVVZ A (10.00). OP mladší přípravka 4 + 1: Čížová – Písek (hř. Hradiště), Mirotice – Podolí II (11.30).

NEDĚLE. I. B: Bernartice – Planá (17.00). KP dorostenci: Protivín – Slavia Č. Budějovice, Hradiště – SKP Č. Budějovice (atletický stadion v Písku, 10.00). I. A dorostenci: Bernartice – Vodňany (10.00). I. A žáci: Hradiště – Cehnice 10.00, hř. Hradiště).

OP muži: Sepekov – Semice (15.00), Protivín B – Chyšky, Borovany – Milenovice, FC ZVVZ C – Mirotice (17.00). III. třída: Hrazánky – Kestřany B (14.00), Božetice B – Albrechtice n/Vltavou B (16.00), Kovářov B – Záhoří B, Čimelice B – Hradiště B (17.00). IV. třída: Amatér Milevsko – Boston Kluky (10.00), Vráž – Slabčice (hř. Šamonice, 10.15), Podolí II B – Mirovice B (17.00). OP starší žáci: Bernartice – Božetice (14.30). OP starší přípravka: Kovářov – Sepekov (10.00), Protivín – Mirovice (14.30), FC ZVVZ B – Písek B (15.30).