V kategorii „mini“, kde startovalo 21 gymnastek, předvedla pěkný výkon Aneta Dubská. Sestava bez náčiní nepostrádala výraz a dynamiku a od rozhodčích získala čtvrtou nejvyšší známku. Za sestavu mohla být ohodnocena ještě lépe, kdyby nechybovala v prvku obtížnosti v tzv. kozáčku, který ji stál tři desetiny bodu.Ale i přes toto zaváhání předvedla vynikající výkon, když se před ní umístily dvě závodnice z Havířova a gymnastka z Bruntálu.

V kategorii ročníku nar. 2000 v konkurenci 21 gymnastek pěkně zacvičila sestavu bez náčiní Žaneta Ptáčková. Tato závodnice zaznamenala v poslední době velký výkonnostní vzestup a zaslouží od trenérky velkou pochvalu. V celorepublikové konkurenci Žaneta obsadila zaslouženě pěkné 9. místo.

V kategorii dorostenek (roč. 1993 a starší) reprezentovala písecký oddíl Lada Karlová. Před blížícím se mistrovstvím ČR této kategorie v Jablonci nad Nisou (10. 5.) si společně s trenérkou chtěly prověřit náročné sestavy. Sešla se zde republiková špička gymnastek této kategorie.

Sestavu s obručí Lada zacvičila skvěle a byla ohodnocena více než osmnácti body, což byl dobrý začátek. Následoval míč, který ji však neposlouchal a dvakrát se ocitl při náročných manipulacích na jiném místě cvičební plochy, za což následovala okamžitá srážka bodů.

Sestavy však byly zacvičeny velmi důrazně a s akcentem. Na Spring cupu v Brně osadila celkově 5.místo
Lada se rozhodčím velmi líbila a jako zkušená závodnice rozhodně promluví do celkového pořadí na prvních příčkách na nadcházejícím mistrovství v Jablonci.

Celkové výsledky:

1. kategorie „mini“ (25 gymnastek): 1. místo Natálie Horská (Havířov), 2. Barbora Smékalová (Bruntál), 3. Lucie Kyšková (Havířov), 4. Aneta Dubská (TJ Sokol Písek).

2. kategorie roč. 2000 (21): 1. místo Maria Vorochobinová (Bohemians Praha), 2. Barbora Růžičková (SK Bruntál), 3. Šarlota Svobodová (GiTy Brno), 9. Žaneta Ptáčková (TJ Sokol Písek).

3. kategorie – dorostenky, ročník 1993 a starší (15): 1. místo Petra Dupalová (SKMG Máj ČB), 2. Alena Prolová (SKP Brno), 3. Natálie Kozlová (Sokol Praha VII), 5. Lada Karlová (TJ Sokol Písek).