ATLETIKA

SOBOTA. Závod v běhu a v chůzi na trase Mirotice náměstí – Čimelice (12 km). Start v 9.45 hodin.

HÁZENÁ

NEDĚLE. 2. liga žen: Milevsko – Sokol Vršovice (sportovní hala, 11.00), Písek B – Loko České Budějovice (oblouková hala, 15.00). 1. liga mladší dorostenky: Písek – Most (11.00). 1. liga starší dorostenky: Písek – Loko České Budějovice (13.00). 2. liga muži: Písek – Bohemians Praha (oblouková hala, 17.00).

HOKEJBAL

SOBOTA. Třetí semifinálové utkání play off ve 2. ČNHbL: HC ŠD Písek – TJ Vltava Č. Budějovice (stadion Dukla, 11.00).

DUATLON

SOBOTA. Duatlon Tálín 2009 v Tálíně. Pořádá obec Tálín, Progress TT Tálín a obec Skály. Délky tratí: 3 – 12 – 2 km. Start dětských závodů v 10.30 hod., start hlavního závodu ve 13.30 hodin.

TENIS

SOBOTA. 20. ročník turnaje Open – Škoda v Milevsku – skupina A (13.00). TK ZVVZ Milevsko A – TK MAS S. Ústí (dospělí, 9.00). TK ZVVZ Milevsko – Sokol TK Kaplice (st. žactvo, 9.00).

NEDĚLE. 20. ročník turnaje Open – Škoda v Milevsku – skupina B (13.00). TK ZVVZ Milevsko A – TK Pelhřimov A (dorost, 9.00). TK ZVVZ Milevsko A – TK ZVVZ Milevsko B (mž, 9.00).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: Lvíčata – Draci (18.00), Extrémní znalci – Vzduchotaktici (19.00), CSKA Hrejkovice – FC Holba Zhoř (20.00), FC GOGO – Noři (malé hřiště s UMT, 21.00).
SOBOTA. Milevská liga: FC Šibeňák – HC VIX (11.00), STS Chvojkovice – Jickovice 2004 (malé hřiště s UMT, 12.00).

AEROBIK

SOBOTA. Soutěž v pódiových skladbách s názvem Proactive Cup 2009 v Milevsku (sportovní hala, 10.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

PÁTEK. Mezinárodní závod Milevský pohárek za účasti 140 gymnastek (sportovní hala, 11.00).

FUTSAL–FIFA

PÁTEK. Okresní přebor v Písku: Chelsea Fans – FC Davis (8.30), FC Davis – FC Tchibuk (9.05), Real Club – Chelsea Fans (9.40), FC Tchibuk – Real Club (10.15), FC Handball – Dream Team (10.50), Dream Team – Blue Dolphins (11.25), Palma – FC Handball (12.00), Blue Dolphins – Palma (12.35), Brufen 800 – FK Alfa (13.10), FK Alfa – Marná Snaha (13.45), Hasiči – Brufen 800 (14.20), Marná Snaha – Hasiči (14.55, oblouková hala).

Sobota. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Svěžící Žďár – Tomcat (8.30), Platan Club Písek – Svěžící Žďár (9.05), Tomcat – RC Hradiště (9.40), RC Hradiště – Platan Club Písek (10.15), Béčka – Wanasto (10.50), SK Masters – Béčka (11.25), Wanasto – Platan Protivín (12.00), Platan Protivín – SK Masters (12.35), AC Parta – Latro (13.10), Klapzuba Team – AC Parta (13.45), Latro – AISIN (14.20), AISIN – Klapzuba Team (oblouková hala, 14.55).

FOTBAL

SOBOTA. Divize dorostenci: Písek – Domažlice (10.00). I. A dorostenci: Mirovice – Volary (10.00). KP muži: Čížová – Týn n/Vltavou (17.00). I. A: Protivín – Strakonice B, Písek B – Blatná (17.00). I. B: Kestřany – Mirovice, Božetice – Albrechtice n/Vltavou, Čimelice – Hradiště (17.00).

OP muži: Smetanova Lhota – Krč (14.30), Mirotice – Protivín B (15.00), Semice – Kostelec n/Vlt., Skály – Sepekov (17.00). III. třída: Králova Lhota – Božetice B, Záhoří B – Vojníkov (17.00). IV. třída: Bernartice B – Vráž, Smetanova Lhota B – Hradiště C, Boston Kluky – Mirotice B, Putim – Amatér Milevsko (17.00). OP starší žáci: Semice – Bernartice (14.30). OP starší přípravky: Sepekov – Protivín, Mirotice – Hradiště (10.00), Čimelice – Kovářov (14.30). OP ml. přípravky 7 + 1: Protivín – Čížová (10.00).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – Plzeň B (10.00). I. A dorostu: Sepekov – Tábor B, Božetice – Suchdol n/L. (10.00). I. A žáci: Protivín – Vodňany (10.00). KP žáci: FC ZVVZ – Čtyři Dvory (13.30). KP přípravek v Písku za účasti družstev: Sezimovo Ustí, Český Krumlov, Písek (15.00). Divize: FC ZVVZ A – Domažlice (17.00).

OP muži: Milenovice – Podolí II, Chyšky – Borovany (15.00), Kovářov – FC ZVVZ C (17.00). III. třída: Albrechtice n/Vlt. B – Čimelice B (14.00), Čížová B – Hrazánky (16.00), Hradiště B – Oslov (atlet. stadion v Písku), Kestřany B – Kovářov B (17.00). IV. třída: Mirovice – Veselíčko (10.15), Slabčice – Podolí II B (17.00). OP starší žáci: Králova Lhota – Sepekov (10.00), Božetice – Záhoří (13.30), Kovářov – Mirovice (14.30). OP starší přípravky: Mirovice – FC ZVVZ B (13.30). OP mladší přípravky 7 + 1: FC ZVVZ A – Písek B (10.30). OP mladší přípravky 4 + 1: FC ZVVZ – Čížová (9.30).