Zde se konal další ze série republikových kvalifikačních závodů v soutěžním aerobiku Master Class. Dívky klubu EDITA Sokol AK se s jednou medailí a několika umístěními v první šestici bodovaných prosadily mezi úspěšné týmy soutěže v celkovém hodnocení výsledků.

Dívkám se tentokráte dařilo, zejména v nejmladší věkové kategorii. Andrea Kautzká získala stříbrnou medaili, Nikola Kdolská si zde zajistila postup na mistrovství ČR a rozšířila tak počet kvalifikovaných z klubu EDITA Sokol AK již na 29 závodnic!

Celkem se ve všech kategoriích závodu zúčastnilo 23 dívek klubu EDITA Sokol AK.

Výsledky:

Kategorie 6 – 7 let (aerobik hrou): V této kategorii se prezentovala Kateřina Kouklová (Milevsko).

Kategorie 8 – 10 let (57 startujících): Zde se v základním kole představila Barbora Vošahlíková (Milevsko) a Kateřina Kučerová (Písek). Do užšího finále pak postoupily Sandra Fáberová (Nadějkov), Táňa Ryantová (Hrejkovice) a Klára Keclíková (Písek). Konečné 6. místo obsadila Andrea Kouklová (Milevsko), 5. místo společně získaly Nikola Kdolská (Milevsko, postoupila na mistrovství ČR) a Adéla Herbrychová (Strakonice).

Vynikající 2. místo vybojovala Andrea Kautzká (Písek). Dívky EDITA Sokol AK v této kategorii patřily v celkovém součtu výsledků mezi tři nejúspěšnější týmy.

Kategorie 11 – 13 let (59): V základním kole se prezentovaly Renata Marhanová (Čimelice), Barbora Vlnová, Tereza Kahounová (obě Kovářov) a Kamila Němečková (Milevsko). Do užšího finále postoupila a velmi dobré konečné 6. místo obsadila Šárka Nováková (Kovářov).

Kategorie 14 – 16 let (44): V této kategorii se v základním kole prezentovaly Dagmar Vlčková, Adéla Boučková (obě Čimelice), Daniela Kotašková (Branice), Eliška Králíčková (Krásná Hora), Natalie Nováková (Milevsko) a Veronika Kubecová (Písek). Žádná z těchto dívek se tentokráte nekvalifikovala do užšího finále.

Kategorie nad 17 let (26): V základním kole se prezentovala Veronika Strnadová (Písek). Ze základního kola se do užšího finále probojovala Edita Šťastná (Písek).