BASKETBAL

SOBOTA. Dorostenecká liga U–16: Písek B – Sokol pražský B (13.00). Extraliga dorostu U–16: Písek A – BCM Ostrava (sportovní hala, 15.00).

NEDĚLE. Extraliga dorostu U–16: Písek A – NH Ostrava (9.00). 2. liga muži: Písek – Klatovy (11.00). Dorostenecká liga U–16: Písek B – Vyšehrad (sportovní hala, 13.00).

 

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: FC Unbroken – SK River Plejt (8.30), Klapzuba Team – FC Unbroken (9.05), SK River Plejt – Palma (9.40), Palma – Klapzuba Team (10.15), FC Špitál – FK Alfa (10.50), FK Osev – FC Špitál (11.25), FK Alfa – FC Tchibuk B (12.00), FC Tchibuk B – FK Osev (oblouková hala, 12.35).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Platan Club – Béčka (8.30), FC Tomcat – Platan Club (9.05), Béčka – SK Orange Sheep (9.40), SK Orange Sheep – FC Tomcat (10.15), FC Hazard – SK Svěžící Žďár (10.50), Platan Protivín – FC Hazard (11.25), SK Svěžící Žďár – Latro (12.00), Veselá Bída – SK Masters (13.10), RC Hradiště – Veselá Bída (13.45), SK Masters – AISIN (14.20), AISIN – RC Hradiště (oblouková hala, 14.55).

 

FOTBAL

PÁTEK. Přátelsky: Písek – Hluboká n/Vltavou (18.30).

SOBOTA. Zimní Platan Cup v Písku: Horažďovice – Písek (10.30), FC ZVVZ – Čkyně (12.00), Vodňany – Týn nad Vltavou (14.00), Sedlčany – Čížová (16.00). Přátelsky v Písku: Chelčice – Protivín B (19.30).

Přátelsky v Milevsku – žáci: FC ZVVZ – Kovářov (8.45). Turnaj OFS Písek v Milevsku: Božetice – FC ZVVZ dorost (10.00), Chyšky – FC ZVVZ C (12.00), Kovářov – Oslov (15.30).

NEDĚLE. Přátelsky v Milevsku – starší žáci: FC ZVVZ – Votice (10.00), mladší žáci: FC ZVVZ – Votice (11.30), muži: Čimelice – Řepeč (15.00).
Přátelsky v Písku – starší a mladší žáci: Písek B – Prachatice (12.00). Dorosty: Písek mladší – Hradiště starší (14.30). Protivín muži – Písek starší dorost (16.00). Muži: Semice – Záhoří (19.00).

 

HALOVÝ FOTBAL

SOBOTA. Turnaj přípravek v Milevsku za účasti deseti družstev (sportovní hala, 8.00).

 

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga junioři: Písek – Český Krumlov (19.00).

SOBOTA. KP v minihokeji 2. a 3. tříd v Milevsku. Účast: Písek, Vimperk a Milevsko (8.45). KP dorostu + junioři: Milevsko – Klatovy (12.00). Liga mladší žáci 6. a 7. třídy: Písek – Karlovy Vary (12.00). 2. liga: Milevsko – Klášterec nad Ohří (17.00). Okresní přebor – Milevská liga: Seals Milevsko – Berani (ZS v Milevsku, 19.45).

NEDĚLE. Okresní přebor – Milevská liga: HC Olší – Ležák Obděnice (7.45), HC Hrejkovice – Zbelítov, Sokol Bernartice – Šibeňák (ZS v Milevsku, 19.30). KL mladší žáci 6. a 7. třídy: Milevsko – Český Krumlov (10.00). Liga dorostenci: Písek – Strakonice (16.00).
ÚTERÝ. KP základen 4. třídy: Milevsko – Veselí nad Lužnicí (15.00).

 

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 13.45 – 15.15 hod.
s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hod.

PONDĚLÍ. s. n. o. p. arena v Písku: 17.00 – 18.30 hod.