V minulých letech v tomto závodě sbírali úspěchy i běžci z Písecka. A bylo tomu tak i v tomto ročníku. Startovali ženy, muži i veteráni. Trať vedla po velkém kopcovitém silničním okruhu po okresních cestách.

Vždyť loňské prvenství obhájil Petr Novák z Commatelu Písek, když zaběhl lepší čas než loni. Za velmi těžkých podmínek, kdy povrch silnice byl dost kluzký, zaběhl čas 52:48 min.

Odolal i traťový rekord žen. Vítězka Karolina Stolařová z GS Galaxy Jistebnice dosáhla času 1:10:02 hod. V Jistebnici startovali i další běžci z Písecka. Na celkovém 10. místě skončil Marek Pokorný z Commatelu Písek za čas 1:02:31 hod. Ve své kategorii pak obsadil 6. místo.

Chyšecký Martin Fuka si v tomto závodě doběhl pro celkové 16. místo v čase 1:04:03 hod., ve své věkové kategorii skončil jedenáctý. Božejovické „hasiče“ reprezentoval Pavel Novotný, který doběhl na celkovém 30. místě v čase 1:10:34 hod., což v jeho kategorii znamenalo výborné 6. místo. Druhým božejovickým „hasičem“ na startu byl Jiří Šindelář, který skončil na 59. místě a časem 1:30:13 hod. obsadil ve své kategorii 10. místo. Celkové 48. místo obsadil Luboš Stibůrek ze Sokola Písek za čas 1:18:02 hod. a ve své kategorii skončil na deváté pozici.

Na startu se objevila také jediná žena z Písecka.Na celkovém 51. místě doběhla Petra Kolářová z Commatelu Písek, když dosáhla času 1:22:57 hod. a ve své kategorii byla čtvrtá.

Ze Sokola Písek běžel také Vladimír Velát, který skončil na 63. místě v čase 2:02:23 hod. a ve své kategorii byl osmý.