Tento novoroční turnaj se konal pro hráče ročníku narození 1996 a mladší. Účast deseti týmů z celé České republiky slibovala dobrou kvalitu zápasů a spoustu zajímavých soubojů.

Písečtí Sršni ze Sokola ZŠ Tylova prolétli turnajem dravě a bojovně. Nadšeným výkonem ve všech utkáních vybojovali zlaté medaile a prvenství v tunaji. Navíc získali i individuální ocenění. Nejlepším střelcem turnaje se stal Martin Šteier. Do All Stars týmu byl zaslouženě zařazen Tomáš Karel.
All Stars tým by jistě při objektivním hlasování nemohl minout ani Martina Šteiera a kapitána píseckého družstva Ondru Koce.

Družstvo táhlo za jeden provaz

Celé družstvo bylo jednou velkou partou a všichni jeho členové přispěli k zisku prvního místa stejným dílem.
Vyzdvihnout je třeba Martina Šteiera za tvorbu hry a dobrou střelbu ze všech vzdáleností, Ondru Koce za bezchybnou obranu (ubránil vždy nejlepší hráče všech týmů), držení míče a práci pod košem, Tomáše Karla za bojovnost a rozehrávku a Járu Mareše za srdce a nadšení pro hru. Navíc byl písecký celek nejslušnějším týmem (na hřišti i mimo něj), měl nejlepší útok i nejlepší obranu.

Trenérem družstva byl Martin Běle. Poděkování patří organizátorům turnaje, zvláště pánům Růžičkovi a Štěpánkovi, v neposlední řadě nadšeným rodičům hráčů, kteří zajišťují pravidelně vše od dopravy, ubytování, stravování, lékařskou péči a mnohé další záležitosti (hlavně pánové Mareš, Šteier, Koc a manželé Charvátovi).