Celkem tedy třicet jedna účastníků ze čtyř oddílů – Slavoje Protivín, Sokola Písek, Sokola Milevsko a TTC Kovářov – se sjelo do protivínské sportovní haly na Okresní přebor Písecka ve stolním tenise.

Z důvodu malé účasti v kategorií starších žáků a dorostenců, se do těchto kategorií prezentovali někteří mladší žáci a také Lenka Růžičková a Alžběta Kolorosová z Kovářova, jakožto jediné z mladších ženských kategorií.

Nejvytíženějšími hráči na těchto přeborech byli mladší žáci ze Sokola Písek Jakub Fiala a Dominik Pešl, kteří byli přihlášeni ve všech mužských kategoriích včetně čtyřhry.

Na stolech v Protivíně bylo vidět mnoho krásných a bojovných zápasů a je jen škoda, že se těchto přeborů nezúčastnili i hráči dalších oddílů, jako z Mirovic, Mirotic a Svatkovic.

Systém turnaje pro všechny kategorie – po rozlosování do základních skupin postoupili dva nejlepší do tzv. „pavouka“ a dále se postupovalo vyřazovacím způsobem.

Výsledky jednotlivých kategorií:

Mladší žáci (12 účastníků):

1. Jakub Fiala, 2. Dominik Pešl, 3. Karel Čech (všichni Písek), Pavel Janeček (Kovářov), 5. – 6. Samuel Zoch (Protivín), Lenka Růžičková (Kovářov), 7. Jan Jíška (Protivín), 8. Jiří Zdeněk (Kovářov), 9. Filip Smolík, 10. Václav Šidlo, 11. Radek Vejvoda, 12. Václav Batista (všichni Protivín).

Starší žáci (12):

1. místo Dominik Pešl, 2. Tomáš Posekaný, 3. Jakub Fiala (všichni Písek), Matěj Špeta (Kovářov), 5. – 6. Lenka Růžičková (Kovářov), Karel Čech (Písek).

Dorost (8):

1. Daniel Pešl, 2. Jakub Fiala, 3. Jiří Červený, Tomáš Posekaný (všichni Písek).

Ženy (3):

1. Ivana Marková (Protivín), 2. Alžběta Kolorosová, 3. Lenka Růžičková (obě Kovářov).

Muži (21):

1. Libor Dunovský, 2. František Färber, 3. Zdeněk Mareš (všichni Protivín), Petr Švára (Milevsko), 5. – 8. Ivana Marková, Pavel Vařečka (oba Protivín), Daniel Pešl (Písek), Luboš Mácha ml. (Milevsko).

Čtyřhra muži (9):

1. místo Färber–Dunovský (Protivín), 2. P. Švára–L. Mácha mladší (Milevsko), 3. Mošanský–Kolorosová (Kovářov), J. Mácha–L. Švára (Milevsko).

Vítězové jednotlivých kategorií získali titul Přeborník okresu.