Úspěšný podzim moderních gymnastek z Milevska

MILEVSKO - V současné době mají již milevské moderní gymnastky klubu Proactive tréninkové přechodné období.

18.12.2007

VELKÁ SPOKOJENOST. Na našem snímku z podzimního závodu Plzeňský soudek jsou milevské moderní gymnastky (zleva): Petra Korytová, Karolína Bílková, Kristýna Souhradová, Natálie Křížová, Karolína Kreis〜slová, Leticie Kochová a Lucie Tollingerová.Foto: Václav Koryta

Trénují ve volnějším tempu, věnují se manipulaci i s tím náčiním, které není pro jejich věkovou kategorii předepsáno, ale jeho znalost se bude v budoucnu hodit. Jaká byla podzimní sezóna milevských moderních gymnastek?

Zahraniční starty

Na velkém mezinárodním závodě v italském Udine reprezentovala milevská Ludmila Korytová se svou trenérkou Petrou Kofroňovou. Ze čtyř desítek juniorek z celého světa skončila Ludmila na 29. místě.

Závod v rakouském Grazu byl naopak velmi pohodový, i když konkurence byla také velká, pro česká děvčata ji představují hlavně bulharské a maďarské závodnice. Kristýna Souhradová cvičila poprvé v životě čtyřboj volných sestav, a to s velmi dobrým výsledkem. Její 11. místo bylo velmi dobře hodnoceno. Alena Andělová byla mezi juniorkami devátá.

Sedmý mezinárodní závod O stříbrného sokola uspořádal polský Sokol Krakov. S obtížnou stuhou se poprala Adriana Havlíková, v juniorkách startovaly Alena Andělová a Ludmila Korytová. Nakonec to byla Ludmila, která se ze druhého místa víceboje probojovala až do finále, kde získala bronzovou medaili.

Ještě úspěšnější byl poslední mezinárodní start na vánočním závodě v polské Bielsko–Biale. Sedmiletá Natálie Křížová se mezi 30 závodnicemi neztratila a v základním závodě skončila na 4. místě. Postup do finále ji neminul, stejně tak jako Kristýnu Souhradovou a Ludmilu Korytovou, která vyhrála celý základní závod kategorie juniorek. Adriana Havlíková obsadila devatenácté místo.

Ve finále Nátálie ani Ludmila své pozice nezopakovaly, zde však vynikla Kristýna Souhradová, která skončila na čtvrtém místě s minimálním bodovým odstupem za bronzovou medailí.

Pohárové závody

Domácích pohárových závodů se zúčastnily všechny milevské gymnastky. Ať už to byl Intercup v Jihlavě, Plzeňský soudek, ze kterého si vítězství odnesla Natálie Křížová, stejně tak jako dorostenka Petra Korytová. Bronz přidala Lucie Tollingerová.

Na velkém mezinárodním podniku Citroën Cup v Českých Budějovicích se opět blýskla svým výkonem Ludmila Korytová. Čtvrté místo těsně pod stupni vítězů ve finále juniorek je velký úspěch.

Na Jabloneckém poháru získala milevská děvčata tři medaile. Zlatou Petra Korytová, bronzové pak Natálie Křížová a Lucie Tollingerová. Posledním pohárovým závodem byl Vánoční kapřík v Táboře, kde medaile získaly: zlatou Denisa Plochová, stříbrnou Karolína Kreisslová a bronzovou Karolína Bílková. Leticie Kochová zde byla šestá.

Přebory juniorek

Oblastní přebor juniorek se konal v úvodu sezony v Milevsku a ukázal, že domácí závodnice, Ludmila Korytová a Alena Andělová, jsou před republikovým šampionátem velmi dobře připraveny.

Kolem výsledků na následujícím Mistrovství ČR v Hradci Králové však bylo plno dohadů, a tak 18. pozice Korytové a 24. příčka Andělové z konkurenci 35 juniorek musí být brány jako skutečnost.

Doma v Milevsku

Domácím milevským divákům se představily moderní gymnastky mimo již vzpomínaný oblastní přebor juniorek v republikovém závodě Roztančené náčiní, který uvítal gymnastky z celých Čech a ze slovenského Prešova.

V první kategorii zvítězila Natálie Křížová, třetí místo v nadějích vybojovala Adriana Havlíková, čtvrtou příčku v juniorkách pak Ludmila Korytová.
Tradičně v Milevsku zahajuje nový ročník Jihočeské ligy. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se závod konal ve sváteční den, 17. listopadu. Vítězství ve druhé kategorii si odnesla Karolína Kreisslová před třetí v pořadí Natálií Křížovou.

V kategorii nadějí byla první Kristýna Souhradová před Adrianou Havlíkovou, v juniorkách zvítězila Ludmila Korytová.

V dorostenkách vyhrála Lucie Tollingerová před Alenou Andělovou a Petrou Korytovou. Tak takový byl podzim milevských gymnastek.

18.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 13 000 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách VEDOUCÍ PRODEJNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Vráž, nepravidelná pracovní doba Po - So, jedna směna, plný úvazek , Nástup možný ihned, doba určitá 1 rok s možností prodloužení., Požadujeme: vzděl. vyučení - nemusí být v oboru, Nabízíme: mzda 13 000,- + prémie a příplatky, příspěvek na dopravu. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo v milevsku, okres písek - prodejna vráž, 398 32 Vráž u Písku. Informace: P. Charvátová, +420 602 154 495.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 20 000 Kč

Chovatelé ostatních hospodářských zvířat (kromě drůbeže) DOJIČ/KA, OŠETŘOVATEL/KA ZVÍŘAT. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: vztah ke zvířatům, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost, praxe v oboru výhodou., Pracovní doba 4.00 - 10.00 hod. a 14.00 - 20.00 hod., První kontakt pí. Jaroslava Tomešová tel. 725 102 151 nebo email: zvoductarna@email.cz.. Pracoviště: Zemědělské výrobně - obchodní družstvo smetanova lhota, 398 04 Čimelice. Informace: Jaroslava Tomešová, +420 725 102 151.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 15 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov DĚLNÍCI DOKONČOVACÍCH STAVEBNÍCH PRACÍ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: CIZ, Náplň práce: štukování, malování, uklízecí služby, Požadujeme: ŘP sk. B, První kontakt: Vlastimil Říha tel. 777 61 22 75., Uchazeči se mohou dostavit na výběrové řízení, které se bude konat dne 28.8.2018 od 9.00 hodin v zasedací místnosti na ÚP v Milevsku.. Pracoviště: Vlastimil říha, U Sádek, č.p. 143, 399 01 Milevsko 1. Informace: Vlastimil Říha, +420 777 612 275.

Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 15 000 Kč

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci DĚLNÍK V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: ciz, Pracovní náplň: , zpracování masa kat. 3 (pro výrobu krmiv pro zvířata), fyzicky náročnější práce vhodnější pro muže (manipulace s těžkými břemeny až cca 20 kg), Požadujeme: , fyzickou zdatnost, zdravotní způsobilost, Pracovní doba v rozmezí 7 - 16 hodin dle potřeb zaměstnavatele, První kontakt na tel. 722 918 620 - domluvit si schůzku. Pracoviště: Care for pets czech s.r.o.-pracoviště, Samoty, č.p. 2649, 397 01 Písek 1. Informace: Lukáš Brynda, +420 606 242 470.

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou, Gabriela Roberta Vítů

Pátý titul pro golfistku z Hluboké nad Vltavou

Pavel Hezoučký sleduje svůj Olešník v krajském přeboru

Karel Plášil je v Motoru spokojený a dělá maximum, aby si vybojoval smlouvu

České Budějovice – Hokejisty ČEZ Motoru čeká zítra další z řady přípravných zápasů na domácím ledě v Budvar aréně proti Linci (17). V jejich sestavě by neměl chybět českobudějovický odchovanec obránce Karel Plášil (24 let), jenž je v klubu na zkoušce a pere se o své pevné místo v kádru pro nadcházející sezonu.