ATLETIKA

SOBOTA. 29. ročník Mikulášského běhu v Čimelicích. Start první kategorie v 9.00 hod. u sportovní haly.

HÁZENÁ

SOBOTA. KP minižaček: Sokol Písek – Jiskra Třeboň (sportovní hala, 10.00).

NEDĚLE. 2. liga žen: Fezko Strakonice – HK Spartak Ústí n/Labem (oblouková hala v Písku, 15.00). KP muži: Sokol Písek – Fezko Strakonice B (17.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Oblastní přebor žactva U–14: Sokol Písek B – Jindřichův Hradec (8.00). Extraliga juniorů U–18: Sokol Písek – BBK Brno (sportovní hala, 17.00).

NEDĚLE. KP nejmladší minižáci: Sokol Písek – Slovan Jindřichův Hradec (8.30). Extraliga juniorů U–18: Sokol Písek – USK Praha (sportovní hala, 12.00).

NOHEJBAL

SOBOTA. Turnaj mužů v Milevsku (sportovní hala, 8.00).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Oblastní přebor žactva v Písku (sokolovna, 8.00).

FLORBAL

NEDĚLE. Jihočeská liga starších žáků v Písku (oblouková hala, 8.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku: Blue Dolphins – Marná Snaha (8.30), Brufen 800 – Blue Dolphins (9.05), Marná Snaha – FC Handball (9.40), FC Handball – Brufen 800 (10.15), Hasiči – FC Tchibuk A (10.50), Chelsea Fans – Hasiči (11.25), FC Tchibuk A – FC ARA (12.00), FC ARA – Chelsea Fans (12.35), Wanasto – Real Club (13.10), FC Davis – Wanasto (13.45), Real Club – Dream Team (14.20), Dream Team – FC Davis (oblouková hala, 14.55).

Okresní soutěž – skupina A: Platan Club – FC Hazard (15.30), FC Hazard – SK River Plejt (16.05), SK River Plejt – Platan Club (oblouková hala, 16.40).

Okresní soutěž – skupina B: Latro – Orange Sheep (17.15), Orange Sheep – FK Osev (17.50), FK Osev – Latro (oblouková hala, 18.25).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga dorostu: IHC Písek – Plzeň B (19.00).

SOBOTA. Okresní přebormužů – Milevská liga: Sokol Bernartice – Ležák Obděnice (ZS v Milevsku, 10.45). Liga starší žáci 8. a 9. třídy: IHC Písek – Liberec (12.00). 2. liga muži: HC ZVVZ Milevsko – HC Sršni Kutná Hora, IHC Písek – HC Chrudim (17.00).

NEDĚLE. Okresní přebor mužů – Milevská liga: Olší – Berani Milevsko (8.30), HC Hrejkovice – Zbelítov (ZS v Milevsku, 10.45). Liga junioři: IHC Písek – HC Tábor (16.00). KP muži: TJ Božetice – HC Spartak Soběslav (ZS v Milevsku, 17.00).

STŘEDA. Okresní přebor mužů – Milevská liga: HC Šibeňák – Sokol Bernartice (ZS v Milevsku, 19.15).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku – Mikulášské bruslení (13.00 – 15.30).

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 13.00 – 14.45 hod.

s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hod.

PONDĚLÍ. s. n. o. p. arena v Písku: 17.00 – 18.30 hod.