HC ŠD Písek – SK Suchdol n/Lužnicí 5:1 (1:0, 3:0, 1:1).

V první třetině se domácí rozehrávali velmi pomalu, přesto se jim podařilo jednou skórovat. Rozhodnutí přišlo ve druhé části zápasu, kdy Písek zatlačil hosty do jejich třetiny a třemi góly v rychlém sledu zvyšil své vedení na 4:0.

V poslední třetině soupeř nejprve snížil, ale Švantlák odpověděl po krásné akci další brankou. Písek pak pozornou hrou zápas kontroloval a připsal si další body do tabulky.

Branky: Zacios 2, Daněk, Salát, Kolář – Šísl.

HC ŠD Písek – SK Suchdol n/Lužnicí 5:1 (2:0, 1:1, 2:0).

Ve druhém utkání od samého začátku hosté přidali na rychlosti a důrazu ve snaze oplatit domácím předchozí porážku. Písečtí dobře bránili, a navíc v brance stál pozorný Švec. V závěru třetiny se písečtí hráči dvakrát střelecky prosadili a vedli 2:0.

Suchdol se však nevzdával a na začátku druhé části snížil. Písek pak také přidal na obrátkách a výsledkem byl po pěti minutách další gól v soupeřově brance. V poslední třetině se čekal nápor hostí, ale stal se pravý opak. Švantlák skvělou hrou nedal hostům téměř žádnou šanci a přidal další dvě branky.

V obou zápasech se dařilo všem píseckým formacím, v brance odvedl dobrý výkon gólman Švec. Písku se ziskem těchto šesti bodů přiblížila jistota účasti v play–off, naopak Suchdol nyní bude mít velké starosti.

Branky: Zacios 3, Salát, Novák – Červík. Sestava Písku: Švec – Novák, Zacios, Kolář, Písařík, Příhoda, Voříšek, Jelínek, Franěk, Karvan, Salát, Uhlík, Daněk. Trenér Jiří Hronek.