HÁZENÁ

SOBOTA

KP mladší žákyně: Milevsko – Jindřichův Hradec (sportovní hala, 9.00).

NEDĚLE

2. liga muži: Strakonice – Loko Plzeň B (oblouková hala v Písku, 15.00).

BASKETBAL

SOBOTA

KP nejmladší minižactvo: Písek B – Strakonice (8.00).

KP muži: Písek B – Vimperk (14.00). Liga dorostu U–16: Písek – Děčín (16.00).

2. liga muži: Písek – Teplice (sportovní hala, 18.00).

NEDĚLE

Liga dorostu U–16: Písek B – Sokolov (8.00).

2. liga muži: Písek – Ústí nad Labem (10.00).

KP muži: Písek B – Strakonice B (sportovní hala, 12.30).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA

Okresní přebor v Písku: Real Club – Hasiči (8.30), ARA – Real Club (9.05), Hasiči – FC Davis (9.40), FC Davis – ARA (10.15), Marná Snaha – Wanasto (10.50), Dream Team – Marná Snaha (11.25), Wanasto – Brufen 800 (12.00), Brufen 800 – Dream Team (12.35), FC Tchibuk – Blue Dolphins (13.10), FC Handball – FC Tchibuk (13.45), Blue Dolphins – Chelsea Fans (14.20), Chelsea Fans – FC Handball (14.55).

Okresní soutěž – skupina B: Orange Sheep – Royal Club (15.30), Tomcat – Orange Sheep (16.05), Royal Club – Tomcat (oblouková hala, 16.40).

NEDĚLE

Okresní soutěž – skupina B: Platan Protivín – AISIN (8.00), Klapzuba Team – Platan Protivín (8.35), AISIN – FC Tchibuk B (9.10), FC Tchibuk B – Klapzuba Team (9.45), Palma – Latro (17.00), FK Osev – Palma (17.35), Latro – Motor (18.10), Motor – FK Osev (oblouková hala, 18.45).

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK

Milevská liga: Pivnice SportHotel – Extrémní znalci (18.00), FC GOGO – HC VIX (19.00), Draci – Lvíčata (20.00), Noři – STS Chvojkovice (hřiště s umělým povrchem, 21.00).

SOBOTA

Milevská liga: CSKA Hrejkovice – FC Šibeňák (10.00), Vzduchotaktici – Šamani (11.00), Milhaus Devils – Jickovice 2004 (hřiště s umělým povrchem, 12.00).

FOTBAL

SOBOTA

Okresní přebor muži: Albrechtice n/Vlt. B – Sepekov, Chyšky – Skály (13.00).

III. třída: Čimelice B – Putim (13.00)

NEDĚLE

OP muži: Bernartice – Borovany (13.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK

Liga junioři: Písek – Kolín (19.00).

SOBOTA

Liga ml. žáci 6. a 7. třídy: Milevsko – Strakonice (9.15). Liga st. žáci 8. a 9. třídy: Písek – Plzeň (12.00), Milevsko – Rokycany (13.30). Okresní přebor – Milevská liga: Ležák Obděnice – HC Hrejkovice (ZS Milevsko, 19.00).

NEDĚLE

KP základen 4. třídy: Milevsko – Tábor (9.00).

Liga dorostu: Písek – Kolín (10.00).

Okresní přebor – Milevská liga: Zbelítov – HC Šibeňák (10.45), Seals Milevsko – HC Olší (14.45), Berani – Bernartice (ZS Milevsko, 17.00).

KP základen 4. a 5. třídy: Písek – Strakonice (12.20).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE

Zimní stadion v Milevsku: 13.00 – 14.30 hod.

s. n. o. p. arena v Písku: 16.00 – 17.30 hodin.