MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Zahajovací závod Jihočeské ligy v Milevsku (sportovní hala, 10.00).

HÁZENÁ

SOBOTA. Interliga žen: Písek – Bratislava (oblouková hala, 15.00).

NEDĚLE. Liga mladší dorostenky: Písek – Loko Č. Budějovice (9.00). 1. liga starší dorostenky: Písek – Loko Č. Budějovice (11.00). Liga mladší dorostenci: Písek – Třeboň (13.00). 2. liga starší dorostenci: Písek – Most (oblouková hala, 15.00).

VOLEJBAL

SOBOTA. Okresní přebor dospělých v Písku (sportovní hala, 8.00).

FLORBAL

SOBOTA. Další turnaj 2. ligy žen v Písku (oblouková hala, 7.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Žákovská liga U–14: Písek – Domažlice (sportovní hala, 17.00).

NEDĚLE. Žákovská liga U–14: Písek – Loko SVČ Plzeň (sportovní hala, 10.00).

HOKEJBAL

NEDĚLE. 2. ČNHbL: HC ŠD Písek – SK Ďáblovi soustružníci (hřiště Dukla, 10.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga junioři: Písek – Český Krumlov (19.00).

SOBOTA. Okresní přebor – Milevská liga: Bernartice – Seals Milevsko (8.45), Olší – Zbelítov (ZS Milevsko, 11.00). Liga st. žáci 8. a 9. třídy: Písek – Letňany (12.00). 2. liga: Milevsko – J. Hradec (17.00).

NEDĚLE. Okresní přebor – Milevská liga: Berani – Ležák Obděnice (ZS Milevsko, 14.00). Liga dorostenci: Písek – Strakonice (16.00). KP muži: Božetice – České Budějovice (ZS Milevsko, 17.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

SOBOTA. Zimní stadion v Milevsku: 13.15 – 14.45 hod.

NEDĚLE. s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hod.

PONDĚLÍ. s. n. o. p. arena v Písku: 17.00 – 18.30 hod.

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: Extrémní znalci – Draci (18.00), Lvíčata – Vzduchotaktici (19.00), Šamani – Milhaus Devils (20.00), STS Chvojkovice – CSKA Hrejkovice (hřiště s umělým povrchem, 21.00).

SOBOTA. Milevská liga: Jickovice 2004 – Noři (10.00), FC Šibeňák – FC Gogo (11.00), HC VIX – Pivnice Sporthotel (hřiště s umělým povrchem, 12.00).

FOTBAL

SOBOTA. Dohrávky v kraji – I. B: Božetice – Hradiště (13.30). I. A dorostu: Božetice – Slavonice (10.00). Dohrávky v okrese – OP muži: Borovany – Albrechtice nad Vltavou B, Kostelec n/Vltavou – Kovářov (13.30). III. třída: Králova Lhota – Vojníkov, Čimelice B – Putim (13.30).

NEDĚLE. Dohrávky v kraji – KP muži: FC ZVVZ – Roudné (13.30). I. A dorostu: Sepekov – Suchdol n/L. (10.00). Dohrávka v okrese – OP muži: Albrechtice nad Vltavou B – Milenovice (13.30).