HC ŠD Písek – HC Sharks 21,41 Čský Krumlov 3:4 (2:1, 1:0, 0:2 – 0:1) ss.

Od začátku utkání se hrál pohledný hokejbal s šancemi na obou stranách. Domácí první třetinu po dobré výkonu vyhráli a ve druhé části se dokonce dostali do dvoubrankového vedení.

V poslední části však přišla hrubka brankáře Saláta a hosté střelou od červené snížili. Domácími hráči tento gól viditelně otřásl a za další tři minuty bylo po chybě obrany srovnáno – 3:3.

Pak ještě domácí brankář chytil jasnou příležitost soupeře, ale stav se ani přes závěrečný nápor Písku již nezměnil. V samostatných nájezdech nedali domácí ani jeden gól, hosté se naopak jednou trefili a připsali si na své konto dva body.

Branky: Zacios, Novák, Sup – Hruška 2, Doležal 2.

HC ŠD Písek – HC Sharks 21,41 Č. Krumlov 3:2 (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0) ss.

Další zápas se hodně podobal tomu předchozímu. Hrál se bojovný a útočný hokejbal. Písek sice dostával často soupeře pod tlak, ale ten měl výborného brankáře. Hodně střel tak skončilo v jeho lapačce nebo na jeho betonech.

Utkání tak znovu dospělo k samostatným nájezdům. V těch se vyznamenal brankář Salát, který všechny pokusy soupeře kryl. Za domácí s přehledem skóroval Daněk, a tak dva body tentokrát zůstaly v Písku.

Branky: Novák, Písařík, Daněk – Petrášek, Doležal. Sestava Písku: Salát – Sup, Procházka, Zacios, Písařík, Kolář, Daněk, Franěk, Karvan, Novák, Voříšek, Příhoda, Uhlík, Jelínek. Trenér Jiří Hronek st.